tvoje je mišljenje da ce izbacit Lisicu ali nece , ti si na pripremama otpisao Lisicu već , čovjek je uigran s Valinčićem i igra dobro u oba smjera a Bakrar ne igra dobro obranu ..Nije Kova lud da to ne vidi..
neznam kakva je ovo tražilica ali pola ovih igraca ne igra u navedenim klubovima npr Tzolis i Forbs su u Club Bruggeu,, Tounekti u Celticu , Brnic u Basaksehiru, Juwara u poljskom Pogonu itd..
tako je , apsolutno se slažem s tobom ! S vremenom očekujem jos bolje partije od njega , pogotovo u Europi gdje ce imati vise prostora jer protivnici nece samo stajati u gustom bloku kao sto to rade ovi iz HNL-A
Premalo pohvala dobiva ali igra konstantno dobro , možda nije neki španer no isporuči svoje u oba smjera..Bakrar bez obzira na golove ga nece tako lako izbaciti iz prvih 11 iz razloga sto nije bolji obrambeno..
Bit ce teska utakmica ne treba se zavaravati njihovom losom prvenstvenom gdje su protiv Kasimpase odmarali neke igrace ..Želja su 3 ali nebi ni bod bio loš..