sve si rekao.. ja još mogu shvatiti ljude koji su glasali za njih, ljudi su toliko očajno željeli promjenu da mogu shvatiti logiku iza toga, ali da ima ekipe koja i dalje misli da su oni najbolji izbor i za budućnost nemogu shvatiti...Ma to je ta ideološka komponenta koja je meni užasna. Nemam nikaj protiv takvih festivala, al' zakaj forsiraš i nasilno doslovno tjeraš ljude da nekaj prihvaćaju. I ne samo to, nego financiraju... nisu to neke pare, al ono svejedno...
Daj radije neki poduzetnički hub stvori jebote ideologija — Aggro
ma ja mislim da se on prvobitno nadovezao na to u šta nam se pretvara Zagreb pa malo pogubio konce sa argumentom koncerata.. načelno kužim što želi reći al to nije na tema jer nije Tomica zabranio nikome da napravi koncert u Areni...Znači ti misliš da oni žele u Zagreb, ljudi žele njih, ali netko im "ne da". Ne zvuči ti logičnije da oni jednostavno ne žele u Zagreb jer ima puno većih i globalno poznatijih mjesta za koncerte? — xavier
ja vjerujem da je i sada tako, sori, godine te nauče nešto i rađe bi da mi se dokaže da sam bio u krivu nego da euforično slavim nešto što je još daleko daleko od same izvedbe.. na ideje mi se ne plješće...ali ono su bile ciste politicke igre i preizborne igre koje su uvlacile dinamo i njegove navijace u pricu. — jedan u nizu
ovo vrijedi za Maks, a to nije tema.. ja govorim o skepsi izgradnje uopće "stadiona Zagreb".ali ipak je sad tu ukljucen i HNS i UEFA — jedan u nizu
Sljedece godine kada krenu bageri na kranjci, bit ce pomama za godisnjim kartama — jedan u nizu
Umjesto da pišu o Benčićki zašto nitko nema nijedan intervju s Plenkovićem — Mali Zeus
Nije čitav Zagreb u Prigorju. Zavisi u kojem si dijelu. Novi Zagreb sigurno nije Prigorje. — The Undertaker
Pa pokazuje zbog čega daje karton - zbog pljeskanja sucu. — NORTE
Ma skroz se slažem, al nije to ništa novo, pa sjetite se Turkovića, Bubala, Hrmana, Krpana ma brdo njih iz HNL-a koji nekako čim prođu ispod table Split postanu krkanski mrzitelji svega...Njih se dolje prilikom potpisa za ajduk cijepi dozom "čobanštine" nema drugog objašnjenja. — deda
ja ti govorim činjenično stanje, nešto što je utkano u Crkvene odluke, a ti svoje mišljenje koje je bazirano na pretpostavci i svojoj procjeni dal ti se netko ili nešto sviđa ili ne...ovo da ce crkva dati uvijek na koristenje se ocito ne slazemo — jedan u nizu
buraz rasprava i ide zato što uporno pokušavaš nać rupu u mojim upisima, ne želiš prihvatiti da ekšuli u cijeloj priči Crkva nije problem, čak ne samo to, nego kažeš da je laž da je problem u gradu, a ne Crkvi.. u krivu si htio ti to priznati sad ili ne...ja sigurno ne izvrcem tvoje rijeci — jedan u nizu
ovo se apsolutno slažem, ako se ne zna razlika između religije i ideologije, ponovit ću, to jasno govori tvoja uvjerenja. a ti se izmotavaj koliko želiš, i nastavno:Crkva nije ideologija? Evo nakon ovog se iskljucujem iz rasprave, nema smisle vise dalje. — jedan u nizu
pa ono... da... nije toliko komplicirano, kao što ti iz mojih upisa vrlo lako pohvataš moja uvjerenja...Na osnovu dvije tri moje recenice si uspio pohvatati moja uvjerenja? — jedan u nizu
