Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI Nacional
Glas Slavonije doznaje da je Dantasov agent odbio ugovor i da pregovora nema jer agentova je misija da Dantasa odvede na ljeto kao besplatnog igrača. Sad je loptica u Osijekovoj polovici jer klub mora odlučiti što s neposlušnim igračem.
Inače je praksa da se igrači koji ne žele potpisati ugovor šalju na tribine u posljednjim mjesecima, ali s Opus Arene dolaze signali da se to neće dogoditi i da Federico Copittelli računa na svojeg ponajboljeg veznjaka sve do kraja sezone.
S druge strane, već dugo je aktualna priča o tome da bi Dantasa rado uzeo Dinamo. Petar Sučić odlazi u Inter na kraju sezone, a u Maksimiru su bacili oko baš na Portugalca kao njegovu zamjenu. No, navodno i njima agent radi probleme jer kad su iz Dinama čuli uvjete i potraživanja za Dantasa, brzo su se ohladili. Međutim, vjerojatno ne bi imali ništa protiv kada bi Portugalac došao kao slobodan igrač.