Forum
Blog
Members
Kontakt
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Rukaaaa?!
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Bravo Mbukuuu!
Ajmo sada po sva 3!
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Ajme muke!
Ajmo dečkiii dajte malo.
Herc će me strefiti!
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Ajde sada Petko
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
↪
Slush
Ako bude uopće ušao u igru
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Daj Roga, Kačavendu, Stojketa..nešto se mora mjenjati
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Faul na Rpg-u is čega dolazi korner itd itd...
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
↪
Zg123
I da obrani možda se odbije naprijed i netko naleti i zabije.
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Jel Kecman gledao i komentirao prvo poluvrijeme ili koji mu je k...?
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
E moj Baturina...
Prvo Maloča te čeka desno i umjesto lijevom u lijevi kut ti u njega, a sada i ovo glavom. Neki put treba mao i promisliti.
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Evo gaaaaa!
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Jel moguće da su ovo sve upjeli blokirati?!
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Nadam se da ćemo ga dati do poluvremena i to onako u 45.-oj pa u nastavku još 2,3
:grin:
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
Šta ovaj Bel radi i sudi?
Ruka, pa faul?..i kažu nemoj kmečati.
1.HNL - 13. kolo - Gorica - Dinamo Zagreb, 09.11.2024. - 15.00h, Gradski Stadion, Velika Gorica
↪
Orc123
Mene više brine da se Banić protiv nas pretvori u prime Neuera, a protiv tovarluka kao da igraju s 10 igrača.
Home
»
Nogo
More Comments
Nogo
Start Following
Send a Message
About
Comments
Discussions
Uploads
Facebook - Instagram - YouTube
Pravila & Uvjeti Korištenja
Useful hints and tips
Sign In
Created with PlushForums
© 2026 ZonaDinamo