1. HŠK Građanski Zagreb sad je pitanje je li 2009. postalo službeno ono što su si sami i prije pisali ili su 2011. još dodali "titulu" za 1945.
teško je pratiti te njihove manipulacije. sjećam se samo da su 2005. u zadnjem kolu digli broj 17 i "još jedna titula u nizu", a danas si pišu 18 titula. znači da su u tih 6 godina izmislili još jednu koju je savez priznao 2011. a ovu ranije izmišljenu su im priznali 2009.
s kim mi dijelimo ligu....