1.HNL 2025./2026. s jedne strane, koga briga za druge klubove, ali - na kaj će nam ličiti liga? ako Rijeka i Osijek ne mogu biti pristojni prvoligaši i bar nekad nešto odigrati u Europi, pa tko će? tko ima interesa za ozbiljnije financirati Istru ili Varaždin? da se uzdamo u Goricu i Lokomotivu da će nekaj napravit? uskrsnuće Cibalije ili Šibenika? ako HNL stvarno ostane na nama uz zombija iz Splita koji niš nemre ali generira bar nekakav interes, kam to vodi?