Grad Zagreb dugo je trajao taj urbanizam tvornica do domova i to je odvratno
Mislim, ljudi su u Esplanadi 1900.g imali tvornicu (Paromlin) na 500 metara zračne linije. Odvratno, a to je bila A-U
Guranje tvornica na periferiju je bila odlična odluka naših djedova, a i tu smo kasniti za zapadom gro