ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ajde svica jebenu mater visi mi tiket

    ↪vjeko1701
    jbt to je ona glupaca kaj kaze da je europski mentalitet da žele hodati do stadiona znak rasizma. Jazavka
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bas je elokventna zena
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Baš me zanima koji će omjer publike biti na Brazil - Maroko večeras.

    Marokanaca je u Katru bilo pun k (iako, to im je puno lakši put nego SAD, + dijaspora) i njihove utakmice su bile nepodnošljive za gledati zbog seljačkog zviždanja svih 90 minuta

    Brazilaca ima puno više, kao i njihove dijaspore u SAD, volio bih da nadglasaju i brojčano nadjačaju ove seljake
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪GOAT
    uvijek može posudit hlače od Đalovića, vjeurjem da će mu predivno stajati
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ispada da su navijači "zmajeva" samo broke, vidim sad na društvenim mrežama da ih se na ulici lijep broj skupio, očito bas vlada besparica
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪NitkoBitan
    nije li to san svakog Hrvata realno
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Jaro
    Viki je komentiranjem danas i najgorljivijim navijačima BiH zgadio sve, ovo je ipak prešlo u amaterizam
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪njurci10
    ovisi sve otkud si i kakva ti je povijest s njima

    Kužim obje strane, ali definitvno i ovu koja navija protiv
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ajmo Šunja
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Opa, Lukic gol glavom, Kanadani dosta zaspali
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ni ja nez koje je gljive Viki jeo Kanađani mi se čine 90% publike
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovima su zadnje godine financijska kocka na financijsku kocku

    Sve sam umjereniji da Hajdukom upravlja Saul Goodman
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Dzoni
    Maroko
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪db-izbjeglica
    iza gola ok, ali ovdje na donjim etažama koje su u kadru 70% tekme se opet ponavlja situacija iz Katra, i to rezultira ružnim rupama u prijenosu i apsolutno nikakvoj atmosferi

    Na kraju, prosječni fanovi na stadionu ce izgledati ovako
    20260612-124732.jpg

    Atmosfera 0, samo influenceri i sponzoruse
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo