ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2025./2026.
    Livaja žuti
    images-(65).jpg
  • 1.HNL 2025./2026.
    Jako lijepa posjeta za radni dan. Bilo bi dobro da nas se toliko skupi i u Vukovaru ali ritam prodaje zasad ne ulijeva nadu
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Droljo
    stvarno??
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bome će i Miško popuniti lijepo bađet ,pogotovo za njihove pojmove

    Ovi dolje neće dobit ništa hvala Bogu
  • 3. HNL jedinstvena (2. Nogometna liga)
    Dakle iduće sezone u 1. NL moguće Segesta, Cibalia, Karlovac. Relativno jaka imena

    Još da se Marsonija i Šibenik nisu raspali i da u 1. NL imamo redom Šibenik, Marsu, Cibaliu, Segestu, Karlovac, Orijent, to bi bio šou i vjerujem da bi bili dosta gledaniji ako bi bila utrka između njih a ne tramvaj klubova
  • Ostali Sportovi
    Znam da se bilo spominjalo koji su najgledaniji dvoranski klubovi kod nas HMNK Rijeka, KK Zadar i KK Split, ali kako stoji KHL Sisak?

    Vidim da su blizu prolaska u finale Alpske Lige, a dvorana u Sisku je često puna
  • 2.HNL
    Kakva borba za 1. mjesto..
    Screenshot-20260404-192034-Chrome.jpg
  • ZDP - Q&A emisija #25 - Osijek i ostalo
    Koliko ima smisla koristiti pojam "velika četvorka" kad 1. klub ima 50 trofeja, 2. 20ak, 3. 10, a 4. 1 trofej iz sudačke greške?
  • 1.HNL - 28. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 04.04.2026. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kaj je ovo frendee?
  • 1.HNL - 28. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 04.04.2026. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Droljo

    jer su mali iskompleksirani klub koji je bahat bez pokrića
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Osijek (HNL 25/26, 28.kolo)
    Dinamo - Osijek 1:0, Beljo
  • Ulaznice - aktualno
    ↪fakin
    doc ce 3000-3500 godisnjaka, dakle sad smo na 7000 minimalno
  • Ulaznice - aktualno
    4 puta pohvaljena dinamika prodaje i onda očekivana posjeta dignuta s 8000 na 8500 hahaha
  • Grad Zagreb
    ↪NORTE
    Ovisi. Mislim, autobusni kolodvor na toj lokaciji ne bi bio puno dalje od postojećeg,mozda 500ak metara. Generalno za javni prijevoz je najbolje da je sve povezano, pa da se direkt s vlaka može na tramvaj i bus.

    Novi gredelj kao lokacija je najveći potencijal u gradu, i da nismo NIMBY grad gdje je sve teško za napraviti dobili bismo ovo
    3lhd-279-masterplan-gredelj-uklopljenost-u-gradsko-tkivo-pro-1706702836.jpg
    Malene novo gradsko središte tj poslovna zona. Dućani, uredi, stanovi, ostali komercijalni sadržaj. To ovom gradu treba da prestane bit Tetovo i postane bar Bratislava

    Mislim, I ovo na Gredelju je bolje nego prije, ali kod nas privremena rješenja prečesto postanu trajna, a bilokakvi projekti, pogotovo privatni, se nazivaju megalomanijom i uništenjem (ovdje mislim na nebodere i veće projekte, ne one sive kocke koje nicu po gradu)
  • 2.HNL
    ↪rokikaciga
    fuj, utakmice po 25 gledatelja
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo