ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Dinamosaur
    auu, kad smo već kod Tarantinovog sjajnog ukusa u glazbu u filmovima, imam i ja jedan primjer



    A tek ovaj dijamant
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Marktwain
    Meni je kod Tomeka gušt u tome kak nakon 4 komada možeš ležati u grabi pored birca

    Inače zlatni medo ili Vukovar
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Heineken je taman za krmelje oprati
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ↪Nolifer
    ovime si nadmašio samog sebe, svaka ti dala
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    AEK ispao :love:
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Strassbourg ubija Mainz. I dalje smatram da je ono Rijekino bila odlična tekma. Ne vrijedna ogromnog divljenja ili uzdizanja Španjolca, ali vraški dobra tekma

    Da su zadnjih 10 godina ostali hrvatski klubovi pružili 40% borbe, bili danas 15. liga Europe
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Liks90
    kak to da zona karata ima za 1000 manju brojku prodanih?
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪NitkoBitan
    ja sam apsolutno za opciju da mi možemo otkupiti stadion u nekim ratama kroz 15ak godina i da je onda 100% naš, pa nek bude i po cijeni manjoj od cijene izgradnje
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪Bosskovitz
    S obzirom da iz našeg budžeta ide ravno 0 eura za Maksimir, neka Država i Grad koji ga zapravo financiraju odluče kak će se zvat

    Mi bismo i ovce i novce, i da uložimo 0 eura i da onda rentu pokrijemo iz sponzorskog imena stadiona

    Ak renta baš bude 7,8 milijuna eura godišnje, onda shvaćam, inače ne
  • Ulaznice - aktualno
    ↪deda
    ove će se brojke MORATI dovesti na bar 80+% na Kranjči, inače nam ne gine rasprodan stadion s 9000 gledatelja
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    ↪don
    nekom je pederluk na tribinama, nekom na terenu, pederluk kak god okrenes
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    images-(77).jpg
    Ono kad zakucaš cigane iz Madrida :love:
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Liga prvaka bez Vardrida i Varcelone :love:

    Sada šou može početi
  • Ulaznice - aktualno
    Kaj mislite kolika će dolaznost biti na paketima?

    Imam dojam da ce biti Hajduk 95% , Rijeka 80%, Varaždin 60%
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    ↪don
    Meni je tužno da ljudi iz većine svjetskih država ne podržavaju lokalne klubove, bez obzira koliko usrani bili, nego odaberu klub gdje svake 2 godine mogu očekivati masovni trofej a klub je 8000 km od njih

    Pa nama se prvima digne želudac kad vidimo "Real fans Zagreb" ili "Chelsea fan club Zagreb"

    To s globalnim fenomen klubovima dugoročno ne može bit dobro, umjesto da države razviju vlastitu domaću nogometnu kulturu imat će glupe gloryhuntere koji prate istih 10 klubova

    15 puta mi je zdravije kad imaš Sao Paolo i Palmeiras i Corinthians nego Lagos gdje se prate Real, Barca, City i United a domaći nogomet trune
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo