ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    ↪Mihael2305
    bla bla bla

    Sad je kasno buraz
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    ↪vjeko1701
    ajmo ne prizivati vraga
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    ↪gaTeDZG
    bomboclaaat
  • Pivo na Maksimiru | ANKETA
    ↪Str1nger Bell
    ja se bojim Velebitsko probat već 2 godine jer mi je bilo neprepoznatljivo kad sam ga tad probao i još sam nacuo da se pokvarilo

    Ak ne rokam medeke ili gričke rokam Vukovarsko stalno
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ↪Paggini
    sad kad Kovacevic svaki put prije tekme odgovara na 4 pitanja o gemištu i 1 o tomekima
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    ↪wolfgang14
    ahahah jel ovo moj skrin, sjecam se da sam plavom bojom zaokruzio

    Kako bi rekao već na zoni opjevani Gibonni

    "Ovo mi je škola, drugi puta ću pametnije"
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    S razlogom su neki govorili da ajmo stati na spomenu toga, situacija nije vrijedna dizanja sveg na noge

    Na nama je da sutra odigramo na 100% a neka se ostalim stvarima bavi Vukovar

    I slažem se sa db izbjeglicom, dizanjem ovog u medije će se samo Napraviti kupus. Ako klubu sa 1991 u imenu ne smeta situacija, ne vidim zakaj bi Dinamo ista napravio
  • Ulaznice - aktualno
    ↪criticus
    je li možda vrijeme za fantomski .... SJEVER GORE?
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo

    Stvarno nisam neko od Gibonnija ali stvarno kad se osvrnes kvalitetne stvari je izbacivao
  • Ulaznice - aktualno
    Danas je dakle prodano oko 1300 karata. Ne vidim zakaj sutra ne bi bilo prodano 2 soma, a u petak isto 2, možda čak i 3 zbog last minute ljudi

    Ak smo već na 11 tis sa godisnjacima, ne bi me cudila stvarna posjeta od 13ak tisuca
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    ↪Dudu 9
    A jbg, prezime ne biraš, ali itekako biraš kog buš pratil na instagramu

    Ali dbr, fokus na igru i trpaj
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    DAJTE IM JOŠ PADOBRANA
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    ↪Droljo
    nisam od tamo i stvarno nisam upućen u to, tona vukovarci buju bolje znali

    I dalje, i da svi prihvate klub to je 10% tradicije Cibalije i Marse. Nema šanse da prosjek (bez nas i tovara) bude preko 1500-2000
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Keyser Soze
    ak desni stupaca predstavlja s koliko smo slobodnih mjesta po sektoru započeli prodaju, rekao bih uskoro 5000 karata

    Dakle s godišnjim smo već prek 10k, do kraja dana očekujem još minimalno 500+ prodanih
  • Ulaznice - aktualno
    Da je ovo sezona 23/24 ili 24/25, i sam bih posjetu od 8000 nazvao spektakularnom jer se sjećam našeg brijanja i odusevljavanja brojke sa Šibenika početkom prošle sezone

    Međutim, ganjamo titulu prvi put od 2017., zajeban derbi s početka sezone smo profesionalno odradili, prva domaća tekma ove sezone i vrijeme je ok, ne vidim razlog da bude ispod 10 000 ljudi

    Kužim ja da je ZG prahniki ova 3 udarna tjedna, ali vrijeme je da krenemo imati neke standarde.
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo