• Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jedem često u magazinskoj i onoj njihovoj podruznici cudesa, vecina cevabdzinica se moze posramit kak Leskovcani delaju

    Nevjerojatno, cevapi peceni u sekundu i prokletog dobra piletina
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    s obzirom na zagrebačku tropsku klimu ovih dana , Island u kolovozu mi se čini jebeno primamljiv izlet
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa nije Istra ispala od Albanaca neg Hajduk a ja o Garcijinom 2. mandatu pricam

    Ali ovo kaj si napisao da, sam magarad ne kuzi da će garciaball umrijeti u Hajduku a ne rodit se
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ha opet rekao bih da je do magaradi a ne do njega

    Njima ne bi pomogao ni Guardiola, pa nije čudo da nije pomogao ni Garcia
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    Nadam se da će igrači danas na terenu pred sobom vidjeti Liverpool a ne Rijeku i pristupiti igri kao da je Liverpool pred njima
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ne ulazak Istre u Europu prošle sezone nikako ne bih stavio kao Garciinu krivnju, nego je nerealno koliko im je napad bio sakat posljednja kola protiv Belupa i Varaždina koje su igrali doma i izvukli ikseve
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Tin kao vrhunski sportaš također ima stvari za raditi i nema vremena da sere po društvenim mrežama
  • 1.HNL 2025./2026.
    Taman se VAR na vrijeme upogonio da istri ponisti gol
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Ne znam za tebe ali ja ne želim biti u istom košu sa Cska Sofijom i Talijanima, a bome ni s Tovarima
  • Europski koeficijent
    Da dođe meč protiv Makabija stvarno bih zamolio admine zone da politiku dopuste iznimno na 4 dana na temi te utakmice, strašno je kolio bih guštao u hvatanju njih po gradu i deračini i pljuvačini na stadionu

    Pogotovo kaj su zapalili pola Rige jučer. Ak se u Zagrebu Poljaci nisu dobro proveli, ovi bi ga zapamtiti jednom za svagda
  • 1.HNL 2025./2026.
    BAHAHAHAHAHAHAHAH ovo je ambicioznije od Gadafijevog stvaranja umjetnih rijeka i jezera usred pustinje

    Čuj ti ŠVIKERA, 3x skupine uecl (osmina finala), 1x uel i 1x cl?? ĐIBERI u zadnjih 20 godina igrali ste skupine eu natjecanja JEDANPUT
  • Europski koeficijent
    navijači Beitara su radili sranja u Rigi, zato bi bila posebna poslastica ugostit Maccabi u Zg da ih najurimo
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Pa naravno, iako ja vjerujem u rehabilitaciju i okretanje Istini kod ljudi. Da od 10 tattićevaca 1 progleda i pokaje se, to je uspjeh i tom treba težiti

    Ja bih rekao da tako imamo najveću šansu do kraja razbiti kult tog zločinca
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Pa naravno da nemaju pravo jer su mafija i pravo su izgubili već prije 10 godina

    I dalje ne mijenja činjenicu, ali kao kaj paggini kaže dobro je da nas je ipak dobar dio svjestan uzmi dijelova prošlosti, Daj Bože da i ZM bagra kad tad progleda

    A sad za ovo nismo isti, bila je prije 7,8 mjeseci ozbiljna rasprava i bila su nepopularna misljenja da bismo bili isti da nas se guzi 20 godina jer smo nakon 1 izgubljene titule napocetku bili nemoguci

    Samo fala Bogu to se ne dogada i sad se tovarima iz dana u dan možemo smijati i sprdati ih