• Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    žetoni i brut su u jakom natjecanju za foru 2026. na zoni
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    To ti je digitalno doba gdje svatko svoje mišljenje plasira u eter. Prenapuhano, 99% ljudi je oduševljeno sa Vikinškim predstavljanjem, pogledajte komentare ispod 433 i ispod više manje svake objave na mrežama

    Novinari ovo pišu za klikove i lovu naravno, a ljudi se pecaju i svađaju, a lova od klikova ide
  • Grad Zagreb
    716270510-1403998291763475-32833333822575791-n.jpg
    Prošli tjedan na sjednici Gradske skupštine Zagreba izglasan je otkup većih čestica potrebnih za izgradnju podvožnjaka Medpotoki.

    Time se nastavlja priprema jednog od važnijih prometnih projekata na zapadu grada. U narednom razdoblju slijede daljnji otkupi kako bi se osigurala cijela trasa buduće prometnice. Paralelno će se rješavati imovinsko-pravni odnosi, nakon čega će biti moguće pokrenuti i postupak javne nabave za odabir izvođača radova.
    Važno je istaknuti da je velik broj potrebnih čestica već u vlasništvu Grada Zagreba, dok je proces otkupa jedno vrijeme bio usporen zbog sređivanja katastarskog stanja.
    Na sjeverozapadnom dijelu grada gradit će se podvožnjak na raskrižju Ulice Medpotoki i Aleje Bologne. Projekt obuhvaća izgradnju produžene Ulice Medpotoki u duljini od oko 400 metara, s dva kolnika, razdjelnim pojasom te obostranim nogostupima i biciklističkim stazama.
    U sklopu projekta rekonstruirat će se i dio Ulice Mahatme Gandhija, gdje će biti uređena nova parkirna mjesta, dio Ulice Sigetje te dio Samoborske ceste koja će se u zoni podvožnjaka proširiti na tri prometne trake, uz dodavanje obostranih biciklističkih traka.
    Cilj projekta je izgradnja podvožnjaka Medpotoki te pristupne ceste za budući Jarunski most, čija je realizacija planirana u ovom mandatu. Istovremeno, dugoročni plan razvoja prometne mreže predviđa da se produžena Ulica Medpotoki nastavi izravno prema novom mostu u Savskoj Opatovini, čija je izgradnja planirana do 2031. godine.
    Ovim zahvatima značajno će se poboljšati prometna povezanost zapadnog dijela Zagreba, rasteretiti postojeći prometni pravci i stvoriti preduvjeti za daljnji razvoj prometne infrastrukture grada.

    715021213-1403998255096812-4638932130692742975-n.jpg

    Ajde da krene i ovo, sjever jug poveznice nam izuzetno trebaju. Ovaj mos u Savskoj Opatovini mi se čini kao bullshit doduše, meni je i Jarunski bonus ak se napravi
  • Grad Zagreb
    nikako, mislim da ce Antunovski hod kao i inače proći savršeno, isto kao i susret mladeži u Požegi

    Imamo mi dosta lokalpatriotskih na zapadu, Hrvatska do Zemuna, Vrapče do Jaruna lmao
  • 1.HNL 2026./2027.
    eto, to se dogodi kad ti se prepiše par hektara zemlje na Braču i umjesto kišnog Basela u 4. mjesecu se šetaš među masilanama

    Covjek ce pakšu dat za tu zemlju očito, stigli su ga za jaja opako, a on šuti i sluša.
  • Ostali Sportovi
    Ma znam, svijet ne voli Davide nego samo Golijate
  • Ostali Sportovi
    Izmolit ću jednu večeras za Knickse, ak osvoje kupujem Brunsonov dres za ljeto

    Brunson i Zajcov dres bi gorili
  • Grad Zagreb
    slažem se svakako. Meni je ulica gadno nastradala od tih jebenih bijelo - sivih kocki, smanjio se udio zelenila za trećinu brat brat

    Mogu ljudi govorit o yu gradnji kaj žele, ali zelenilo je ostalo. Iako i to mi je overrejtano, najbolje zgrade smo gradili 90ih

    Blokovi + zelenilo + parking + lokali. Milina

    35eb79-5adf2206c0f94143bc40d99c878d498c-mv2.png
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    nisu ni purgeri neka sreca na zagorskoj, ali kad u 7:10 KRovci krenu u ovome vozit slalom po Podsusedu..
    opel-astra-1-7-d-slika-19576346.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    kad smo već kod mirne reintegracije -

    Može li netko iz Baranje potvrditi je li onaj mit o katastrofalnim BM vozačima koji su nakon reintegracije lagano došli do vozačke istina?

    Meni je to urnebesno, navodno su u Osijeku vozači na duplom oprezu kad vide BM tablice
  • 1.HNL 2026./2027.
    ja sam isto to bio uvjeren, ali čini mi se da je Istra naprosto luzerski klub s luzerskim pedigreom

    Ja sam uvjeren, da oni 5 kola do kraja imaju +6 nad Vž i bore se za 4. mjesto, izgubili bi 4 tekme, i u zadnjoj gdje ih trebaju dobiti za Europu odigrali 0 : 0

    Ništa od njih i Eu bojim se, iako se nadam da sam u krivu. Varaždin se realno popišao po njihovom modelu jer je s puno manje para 2g zaredom isao u Europu
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Užas! Deca stradavaju, povampireni zapad ćuti! Meksičke Ustaše - "Hteli smo da prije završimo s mečem da možemo pogledati Thompsonov koncert na HRT!
    [Foto] [video]
  • Grad Zagreb
    betonska dzungla na zapadu je samo dzungla zgrada kod CCOW, Kustošija ajde Rudeš (iako on spada pod GČ. Trešnjevka, nije to pravi zapad)

    Ostatak kvartova izgleda više manje ovak
    Antunovic-hotel-Zagreb-(15485984186).jpg
    Screenshot-20260605-014020-Facebook.jpg

    Još 1 plus koji nisam naveo, daleko od bilokakvog ciganskog kvarta
  • Grad Zagreb
    fora je bit južno od save kad se po proljeću šećeš, al sve između 1.4. i 1.11. je ovaj vajb