ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    ↪Infinity

    Nije isključena opcija svakako. Zadnja godina ugovora, išlo bi debelo ispod cijene. Plaća se vrti oko pola milje..

    U agenciji je koja drži Modrića, a vidim da je agent u istoj Šime Vrsaljko. Yo, Šime, imamo problem!
  • Transferi - rasprave
    Preuzimas od Olmica i Noga status insajdera na Zoni? — NitkoBitan

    Haha, i da imam konkretnu informaciju, u životu ju ne bi podijelio na društvenim mrežama i internetu :grin:
  • Transferi - rasprave
    ↪marcio amoroso

    Iznenadit ćeš se :wink:
  • UEFA Europska Liga 2023./2024.
    Želim grupu koji ćemo završit sa 18 bodova.
  • Transferi - rasprave
    Perić je prije ozljede, posebno za vrijeme Bjelice bio reprezentativci kalibar. Zapravo je i bio onaj kratki period.

    Sjećam se jedne scene. Ne sjećam se tko je bio protivnik, ali išao je napadač 1 na 1 sa Dinom. Nije ga uspio proći, ali je izborio korner jer je Periću pobjegla već skoro osvojena lopta.

    Nakon toga slijedi njegova žustra i ljutita reakcija na samog sebe, u stilu kak mu se to moglo dogodit.

    Bio je brutalan i pucao od samopouzdanja. Definitivno ga želim u momčadi, barem svaku drugu utakmicu u prvih 11.
  • Transferi - rasprave
    Bit će ovo jako dugih 14 dana do kraja prijelaznog roka — dinon7

    I prometnih :smile:
  • Transferi - rasprave
    Germanijak piše da Drmić ide u Tursku — diebalo77

    Ipak nije tolika ljubav DJ-a prema Dinamu da se odrekne poveće plaće. Nadamo se da će bit razuman..
  • Transferi - rasprave
    Drmić bi do kraja roka trebao otići, vidjet ćemo.
  • Transferi - rasprave
    Al tu je ključna stvar da ga je Biščan htio? Želi li ga Jakir?
  • Transferi - rasprave
    Jel znaš bar koja su to jela? — Mali Zeus

    Istarski fuži i boškarin.
  • UEL - PO - Dinamo Zagreb vs Sparta Prag - 24.08.2023. - 20:00 - Stadion Maksimir - Zagreb
    Dario Šimić nije u loži ako sam dobro vidio?

    Pojačanjaaa.. :grin:
  • Transferi - rasprave
    Dođi na cice i guzice. Tamo su ljepše teme... — Majki2111

    Kad me gazda te teme pozove, na meni je ništa drugo nego odazvat se!
  • Transferi - rasprave
    Sat vremena me nema, 5 novih stranica. Nadao sam da se komentira dolazak nekog pojačanja, a vi pričate o Lesičkom..

    Razočarali ste me :smile:
  • Transferi - rasprave
    ↪jp23


    Na Bilgilendirme sam prestao čitat. Glupi Turci.
  • Transferi - rasprave
    ↪i more je plavo

    Da, generalno se slažem.

    Ne vidim problem u nešto slabijem imenu ukoliko trener od njega može napravit životinju kroz svoj sustav i stil igre.

    Ne kažem da nam Brodić treba, al jasna je poanta.
Home » OsamŠest
More Comments

OsamŠest

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo