Transferi - rasprave Yakir je klasicni primjer kad netko iz manje sredine / tvrtke / kluba dođe u vecu sredinu / tvrtku / klub..
BiH liga je liga gdje je moguce dopeljati igraca iz 2.HNL ili cak i trece kojeg si uocio na vikend utakmicama koje on fkt manijakalno gleda i onda taj igrac radi razliku ili je barem solidan u toj poluamaterskoj ligi.
U Gorici su mu djelomicno iste te stvari prolazile, a djelomicno mu je tzv. Mr. Football dopeljavao igrace. U Rijeci je selekcija prije njega bila toliko losa da jednostavno sto god napravi, nemre kiksat. A napravio je / posralo ga je.
Hocu rec, mozda on na kraju i ispadne solidan trener, mozda bude trener prevarant sukladno danasnjim rezultatima, ali po ovom sto se daje iščitati on nemre pobjeci od toga da je u glavi i dalje trener malog kluba i da njemu Hoxha, Krizmanic, Pršir, Babec i Hodža stvarno jesu pojacanja za njegov state of mind. Ili to ili je rijec o rikvercu, ne znam iskreno sto me vise plasi.
Da neko zarađuje na Hoxhi da bude peto krilo Dinama ili sto netko stvarno misli da je on upgrade za osrednjeg Špikića i Marina..