• Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bilo je par tih ciganskih momenata u povijesti reprezentacije kad je netko izvisio, a bio je generalni konsenzus da je trebao biti pozvan.

    Eduardo 2006, Krama 2014., Mišić 2022, Peternac 1996, Tomislav Marić 2002.
    Ali mislim da generalno ovo što se napravilo Belji 2026. je za negativne anale.

    Ja bi zvao i Stojketa, ne zato što mi je Dinamo u krvi nego zato što je drukčiji igrač od svih ovih što su mu konkurenti i bio bi jako koristan u momentima kada se braniš pa igraš na tranziciju ili kad treba promijeniti ritam utakmice itd. Ali nepozivanje Stojketa se još nekim argumentima može djelomično braniti jer su to pozicije gdje smo najviše pokriveni, pa ajde. Ali ovo s Beljom je skandalozno.

    Ponavljam upis od prije 15 dana, zamislite da je neki tifusar s juga dao 38 golova i da nije pozvan, a da ne govorim da se to napravilo Miškoviću i njegovom sport fin tech projekt u Rijeci da im ne pozoveš najboljeg strijelca lige i sezone s 38 golova.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ovo je prvo SP u povijesti ove države da nema igrača Dinama na njemu! A bilo je svakakvih popisa i svakakvih repki..

    Puši kurac prevarantu!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ali treba biti sebičan.

    Nama odgovara da oni ne idu. Bit će spremni za početak prvenstva i pretkola.

    Zamislimo scenarij da izvučemo Aarhus u 2.prekolu LP i za prve utakmice 20.7 nemamo spremnog Belju jer se iz Amerike vratio 5.7 i morali smo mu dati 10 dana free da se fizički ne raspadne jer nije imao odmora 8mj.

    A što se ostalog tiče, repka će na ovom prvenstvu dožvijeti teški blam. Šesnaestina finala realnost, osmina finala jako optimističan scenarij i plafon. Ovo je realno najslabija postava nakon SP 2006. i tamo se neće ništa bitno ostvariti da bi DDB žalio što nije bio na popisu kad smo ispali od Gane u grupi ili Japana u šesnaestini finala.

    + nepozivanje Smolčića isto nema veze s mozgom.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nogomet bez bekova, bez krila i bez golgetera. Lijepe stvari možemo očekivati..
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Jel zna netko od upućenijih..

    Zašto juniori koji su inače označeni perspektivnijima i već su debitirali ove sezone ili bili u rosteru kao tipa Horvat, Mikić, Žaja, Božkov i Radoš nisu danas u sastavu bili, a bili su Šimić i Brundić koji ove sezone nisu opce u krugu prve ekipe bili?
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima

    Titula je titula i to u jačoj ligi od HNLa..

    Kako bi rekao mali debeli Zumzo u Ne dao Bog većeg zla: Pica je pica!
  • Juan Córdoba #70
    Jesi im ga metnuo a? @Pacho (iako i dalje mislim da se iza tvog profila skriva Bađunov susjed iz Kolumbije)
  • Paul Tabinas #13
    Korektno danas stvarno..
    Teško mi je procijenit koliko su danas svi skupa bili našpanani i od Slavena i od naših, ali Tabinas je svoju dionicu odradio. Vidi se da mu fali glupo je reć kondicije, više ritma da odradi na nivou svih 90 minuta. Zadnjih 10 minuta nekako na škrge bio, ali sve u svemu jako korektna partija danas..
  • Dion Drena Beljo #9
    Sretniji sam kad on da gol u inat preljubniku nego da sam ga ja dao hahahah.
    38 i brojimo i dalje
  • Bivši Igrači & Treneri
    Gvardiolu takodjerFatos Beqiraj

    Gvardiolu se naslov ne piše. Tocnije kup.

    0 utakmica u zapisniku jbg.

    Liga kup mu se pise jer ima 2 nastupa.
  • KK Cibona
    Ne vjerujem u to, tj nadam se da se neće desiti. Ali ima tu nekih partikularnih interesa kao npr. da je Cibona jedan od suvlasnika te lige, a pregovara se o svemu i svačemu ovo ljeto na razini ABA lige i njene budućnosti.

    Iskreno nadam se propasti te lige, pa i Ciboninih udjela u njoj.