• Novi trener Dinama #4

    Onda smo mogli uzet i Ćorluku za trenera? Pa ako ima rezultate super, ako nema onda nije OK..
    Banaliziranje pozicije SD-a (od prethodne Uprave da ne bi bilo) nas je uglavnom i dovelo ovdje. Onda smo se odlučili dati to u ruke liku koji to nije prije radio nigdje. Ali ok..
    Dozvoljavam da se ne slažemo, vrijeme će pokazati.
    A moguće da ga i Neno kada preuzme usmjeri malo bolje, to me i najviše tješi..
  • Novi trener Dinama #4

    Kao što ti nisi odgovorio da li ti je ok da imamo početnika SD-a i da li je to usporedivo s tim da trener onda bude početnik i uči se na Dinamu?
  • Novi trener Dinama #4

    Imam intuiciju da gura nekog inozemnog low risk trenera jer Bjelica je prejaka ličnost da bi trpio njegove fix ideje o MMAe, Ogiwari i Mkuku kao pojačanjima

    Apsolutno ne duže nego kaj ih se dovodilo prošlo ljeto.Crusades1986
    Prošlo ljeto nismo imali SD, šta želiš reći onda da je isto trajanje procesa sad kad ga imamo i onda kad je to odrađivao Šimić uz sabotažu Perasice i ostala 2 fikusa iz Uprave?
  • Novi trener Dinama #4

    Kad me povlačiš za jezik.. Da li mu je ovo prvi posao SDa? Da ili ne?
    Da li bi htio imati trenera kojem će prvi posao biti Dinamo i da se uči na nama? Da ili ne?

    Igrače je preko ljeta dovodio (nevezano za kvalitetu ili nekvalitetu) fascinantno dugo, ako je on glavni u izboru trenera, najebali smo..
  • Novi trener Dinama #4
    Tko će čekat do sutra. Predugo ovo traje. Vidi se da naš pripravnik od SDa je upleten u izbor. Da se njega pita vjv bi do listopada birali trenera nakon repstativne pauze..
  • Novi trener Dinama #4
    Ovo je previše..
  • Novi trener Dinama #4
    @Pop corn pusti bijeli dim.. :cool:
  • Novi trener Dinama #4

    Da.. to se str ujutro rješava jer razlika nije beznačajna. Nadam se da ce u Unionu bit pragmatični i dat mu neku minimalnu otpremninu umjesto da ga placaju naredne 2 godine..
  • Novi trener Dinama #4
    Predviđam da sutra Neno rjesava status i raskid s Unionom i nakon toga ce se znat sve. Razlika između plaće u Unionu i Dinamu nije zanemariva.
    Nadajmo se da ce razvoj biti povoljan i za Dinamo i Nenu pa onda i Union..
  • Novi trener Dinama #4
    ja sam profilnu pripremio, pa šta bude budewolfgang14
    Moja će ostat taman i da on ne bude novi.


    Makar uvjeren sam da je on taj..
  • Novi trener Dinama #4
    Zadivljen sam kako Ničota, Olivari, Lesi i Tironi nemaju nikakvu informaciju..
    Ili je ne smiju objavit, to im je vjv još gore (Bjelica).
  • Novi trener Dinama #4

    Aitor Karanka..
    Gdje si ga izvukao
  • Novi trener Dinama #4
    Ukoliko propadne opcija s Bjelicom ili kapitalcem kojeg se lovi, od famoznih francuzića našeg vrlog SD-a,

    u boljoj, ali i dalje nedovoljno dobroj varijanti za trenutak u kojem jesmo, očekujem ovo:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Philippe_Montanier

    u izglednoj varijanti za našeg pripravnika SD-a očekujem ovo:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Laurent_Batlles

    nešto na tu temu svakako..
  • Novi trener Dinama #4

    Nisam htio da opsujem, ali tko su ovi ljudi..
  • Novi trener Dinama #4
    jel to citat iz Bond Ime ruže ili poručuješ čovjeku sretno na zapadnoj tribini?