• 1.HNL 2025./2026.
    Ovo je btw najjaci sastav jogurta. I na papiru i u praksi.

    Vidit cemo na kaj to dns liči..
  • 1.HNL 2025./2026.

    Kroz renovaciju župe kojoj pripadam sam djelomično upoznat sa svim nelogičnostima i poteškoćama renovacije kulturnog dobra.

    Mi ipak jesmo neka drzava na papiru, nekog djelomičnog reda ima. Ne vidim način da sruše Poljud i tamo naprave neku tipsku arenu 21. st.
  • Mlađe Kategorije
    Horvat i Čutuk su jucer bili van zapisnika i kod juniora i seniora.

    Zebić, Radoš i Mikić su igrali protiv Rudeša i nisu bili Kovi u kadru. Kova je imao 9/12 zamjena jucer jer je ove pustio Leki iz nekog razloga. Ostalih juniora koji su imali ozbiljnijeg doticaja sa seniorima, nemamo.

    Šuntu i Varelu ne racunamo, oni su proklamirani vec kao seniori od Kove.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja

    1. Potpisujem
    2. Kranjča će svakako donijeti rasprodan stadion u prvih 5-10 utakmica. Pitanje je sad kad se tocno selimo i da li bi stari Maksimir u istom periodu bio rasprodan (ak je u pitanju play off LP, 99% bi).
    3. Ja sam osobno indiferentan prema Kranjci jer to:
    a) nije nas dom
    b) logistički ne zadovaljava naše potrebe u Europi s tim kapacitetom
    c) to je i prezentirano kao privremeno rjesenje. Da li su nam gradski oci metnuli kao Rijeci s Rujevicom, to cemo vidjeti..

    Uglavnom gledam na to na nacin da sam ustupio nekom svoju rodnu grudu da tamo razruši staru oronulu kuću i kroz 3-5 godina napravi moderni kompleks u kojem cu imati vise prostora, moderno uređenog. Kranjca je kao neko podstanarstvo u koje ideš dok se tvoj stan/kuca završavaju. Zato se i ne uzbuđujem nekim predviđanjima posjete, jer je to privremena situacija..
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 14.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb

    Jbg..

    Bacalo je jebacki na Loksu i Goricu iz prvog dijela. Na te 2 jedino i nisam bio. Pasivna, alibi igra. Primljen gol iz ničega i kurčina na kraju utakmice..

    Ali ovih 30 min zadnjih smo izgledali kao Bayern 2013. u HNL okvirima. I tu ne treba slušat priče da su se ovi raspali energetski jer nama nije bilo 2,5 startera u rosteru.

    Ako dobijemo Loksu to ce vjv bit 10 (11) bodova prednosti od 27 mogucih i nadam se najranijoj mogucoj proslavi naslova.
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 14.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Jedna velika kurčina nas ceka danas. Zašto bi mi završili prvenstvo u travnju kad se moze i krajem svibnja..
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 14.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Dominguez vise nemre ni HNL ritam pratit u svakoj tekmi.

    Očito priče da su ga Presidente i Kova sklonli iz sastava protiv Genka da si ne ruši cijenu za ljeto mozda i nisu blef.
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 14.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Jedna velika kurčina bez Mišića..

    Vratit cemo ove debile na -7, a da nisu kurcem mrdnuli..
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 14.03.2026. - 17.15h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Opet 3 zamjene manje na klupi.. 9/12

    Mikić i Zeba igrali za juniore. Horvat nije.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Vidi stranica iza link od Imperijala.

    Tema:
    www.gnkdinamo.com
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Procitao sam ovu našu tužbu.

    Radi se o ozbiljnim stvarima.

    Skeptik u meni bi rekao da je na dijelu Steua manevar hahah..
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    image.png


    Da li netko zna što je ovo?

    Tko osniva GNK Dinamo LTD (d.o.o.) u Kaliforniji?

    Ne kažem da legalno ili nelegalno konzumira naše ime, ali zanima me što je to i da li se nas nešto pitalo?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Potpisujem. Nismo patološki luzeri i jadnici, pa se nama neće dogoditi, ali treba se sjetiti da su ovi jugoimbecili imali 8 bodova prednosti 8 kola prije kraja prvenstva. I završili su treći.

    Opet kažem, da, jasno mi je da nismo jebeni luzeri, ali me strah da ne poletimo previše i krenemo se zajebavati. Ovo je savršena prilika da igramo opuštenije, bez grča, uz podršku svih navijača, bez imalo negative i taj kvartal koji slijedi treba iskoristiti najbolje moguće.
    Paggini

    Ako dobijemo naredne 2 tekme to je onda 10 bodova prednosti, 9 kola prije i de facto ide na 11 bodova prednosti radi omjera.

    Ne smijemo kao 2023. napraviti zajeb gdje nakon demoliranja jogurta krece pad odmah sljedeće kolo, a oni love novi zamah i umjesto da smo mi otišli na + 13, oni dolaze na +7.

    Belupo će dosta reći o tome da li je ova ekipa sazrijela mentalno..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dalčićeve gole slike, — emilperska


    Jel se trebam zapitat ako sam na trenutak pomislio kako te slike izgledaju?
    KtcGoat

    Ja pomislim na gospođu Toth..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nisam optimist oko toga da će DDB i Stojke na SP.
    Valinčić je bio na jesenskim predpozivima, da nije bilo ozljede i onda pada forme mozda bi se i ugurao iako i tad teško..

    Zašto mislim da ova 2 nece na SP? Zato što Stojke igra na poziciji koja je u repki najpopunjenija, a Dalčić nikad nije bio preveliki fan Belje kao ni Brune nekad.

    Ovi pretpozivi su po meni političko mazanje očiju da se zadovolji narod i statistika, ali generalno nisam optimist da ce ih povest u Ameriku taman da ne znam što naprave u HNLu.

    Na tim pozicijama imas 2,3 igrača kao Majer, Vlašić, Pašalić koji i kad su u formi i kad nisu u formi su na popisu. Nemam neko logično objašnjenje zašto. Vlašić valjda ima Dalčićeve gole slike, nema druge logike.