• Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Prošle godine smo iz unutarnjih rezervi iskopali Topića, Soldu i Filipovića koji su odradili svoju rolu tijekom sezone.

    Trenutno od takvih imamo Kulušića, Mudražiju, Kačavendu, Tabinasa i Cordobu + Šunta i Zebić (od njeg jedinog imam visoka očekivanja). Od ovih pobrojanih ako 1-2 iskoče i odrade solidnu rotacijsku rolu, mislim da možemo biti zadovoljni.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Drago mi je radi Ekvadora, a opet taj poraz od Gane nam nije nikako suđen očito. Morat ćemo barem s X-om kako god. Što je nekako i realno, ako izgubiš od Gane, teraj se van sa svjetskog sam..
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Od svih tekmi otkad pratim Dinamo najgore sudenje smo imali u Becu protiv Rapida kad nam je neka zenska sudilaNitkoBitan

    Ono je nadrealno loše bilo..
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Gušt je slušati Bjelicu. Jednostavno, a opet stručno. Baš se vidi kakav je avion za zvezdaša tomu i ove ostale.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nama ovo paše. Ekvador i Škoti. 2 iza nas.
    I onda lovimo jos 2 mjesta.
  • Transferi - rasprave
    S obzirom na sve sto smo pisali o budzetu, sumnjam da cemo do kraja transfernog roka dovodit nekog za fine odstete jer tih novaca trenutno i nemamo, a današnja uprava je realna i racionalna.
    Dovode se ciljano igraci poput Orše i Radeljica koji su maltene momentalno ili u prvih 11 ili blizu, a nije placena odsteta za njih.

    Dodatno, imamo momcad koja je nakon ispadanja iz Europe demolirala HNL.

    Ne znam što točno očekujete od Bobana? Da nikog ne proda, pokrpa rupu u budzetu od 17m EUR bez LP i da paralelno iskešira 6m EUR na 2 pojacanja. Po meni nerealno..

    Odstete u tim iznosima koje vrtite ovdje ce se placat tek ako netko ode ili ako uđemo u LP ili budemo blizu istog, recimo plasiramo se u play off za pocetak.

    Ja sam jako zadovoljan rokom jer odlazaka nema, a dosla su nam 2 pojacanja. Evo 1 je i u drugom krugu SPa, vjv starter.

    Ovo što je napravljeno s Bennacerom i Livijem se ionako ne moze napravit 15.7. nego 31.8. jer se radi o igracima iznad naše platežne moći koji imaju bolesne ugovore, takve igrače dovodiš kada njima i njihovim klubovima propadnu bogatije opcije. Naravno da ce pomoci i ako Livi odbije transfer u Besiktas ili Genou.
  • A ili B | Forum Igra
    Bush

    5m EUR za Livakovica ili Horkaš bez odstete
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Rafael jer je to gruđansko pravo imePaggini

    je, zbog toga je sina nazvao Rafael (namigujem jednom, drugi put, treći put) hehe
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bašić je odrastao i živio u Posušju. Samo je rođen tamo u IM. Nešto slično kao i Zvone Boban. :smile:Navijač Dinama

    Moj punac iz Drinovaca koji je španao s Draženom Bobanom tamo negdje dolje jer su školski, smatra vrijeđanjem svih Hercegovaca kad se Bobana zove Imoćaninom :D ili još gore, ako se on krene predstavljat kao Imoćanin..
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ljeto 2003., trener ĆiroNORTE

    Jurčević je bio trener ako se ne varam..
  • 1.HNL 2026./2027.

    Mislim da je pokojni Turina po terenu sklanjao naše.
    DSF je to prenosio ak se ne varam. 2004. godina ili 2003.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Tko ce sad zivjet s njima, Indexom i RTLom dok ne ispadnu..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Hesoyam, Rocketman i CPKTNWT + KJKSZPJ
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    Malo je repka na ovom SP gdje smo mi baš favoriti.
    Pogotovo s ovim od jucer.
    Da ce nas neka Kolumbija ili Obala Bjelokosti naguzit, nece. Ali isto tako da ce ova nasa repka lagano ili opce dobit Katar ili Zelenortske otoke, ne bi dao lovu na to.