• Shop & Web Shop

    Uzmi L. Meni osobno može sve XXL, a ovaj XXL mi je baš na knap.
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Do prije 3-4 godine su ljudi na ovom forumu pisali da trebamo navijati da Dinamo gubi utakmice jer će onda ovi otići.., Ovo je čak i napredakBosna86

    Sreća pa ima arhiva :grin:
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    po čemu je on ozbiljan trener ak smijem pitat?Fićo1986

    Po tome što je 4 godine trenirao jedan Feyenoord i kraj živog Ajaxa i PSV-a bio prvak, po tome što je sa jednim Glasgowom došao do finala EL ili što mu je jedan Guangzhou City dao 5 milijuna za godinu dana.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo

    A gle, svima nam je jasno da Čačić nije najbolji i da Dinamo može imati i boljeg trenera, ali jednostavno nema trenera na svijetu koji Dinamu može garantirati prolaz u ovoj grupi. Nema ga!
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Giovanni van Bronckhorst je ozbiljan trener pa ima gol razliku 1-16 nakon 4 utakmice i 0 bodova.
    Nije realno misliti da nama fali samo malo bolji trener i da bi mi prezimili u LP.

    Kad nam ne bude skup Kai Wagner za 3 milijuna, Martino Ojeda za 5 ili kad budemo mogli ponuditi Jedvaju dovoljno novca da igra kod nas, a ne u Rusiji možda bude dobar i Čačić za prezimiti.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo

    Sa nekim stvarima u postu se slažem, ali ne mogu shvatiti ovo podcijenjivanje Salzburga. Čuj 4 Balkanca :monkey: pa već sada bar 3 od 4 Balkanca u Salzburgu vrijede na tržištu više od bilo kojeg Dinamovog igrača izuzev Šutala.

    I šta znači pogotovo nakon pobjede protiv Chelsea? Pa nismo mi Chelsea nadigrali, pregazili ili pojeli. Prošla nam je defanzivna taktika, uspjeli smo se obraniti i to je to. Nismo pokazali neku velebnu snagu pa da smo favoriti protiv prvaka Italije ili kluba koji je prošlu sezonu prošao grupu lige prvaka a prije 3 godine igrao polufinale EL.

    Jednostavno ne razumijem to gledanje s visoka na klubove koji su realno daleko bolji od Dinama.
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Baš me zanima jel će sad neki komentator u engleskoj reci da momčadi poput rangersa i celtica nemaju što raditi u ligi prvaka kako su o nama pričali prijašnjih godinaLudovic IX

    Šta misliš da nam je netko rekao da ćemo mi imati 4 boda nakon 4 kola i -2 gol razliku, a da će Rangersi imati 0 bodova i -15 :grin:
  • UEFA Liga prvaka 2022/23
    Ja se samo sjećam da je Soudani te kobne sezone u Lyonu promašio prazan gol s metra ili tako nešto. To je bila valjda prva ili druga utakmica.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    onda bi bilo zanimljivo cuti tko nam je zaduzen za fizicku spremuJurki

    Ako se ne varam za fizičku spremu je zadužen Stipe Marina. Brat od Marine iz Belupa.
  • UCL - Skupina E ; Milan - Chelsea - RB Salzburg - Dinamo Zagreb
    Nisu odgode garancija ničega nego,LovroZG

    Za mene su garancija da si fizički nespreman i da ne vjeruješ sam sebi.

    Pa Salzburg nije odgađao pa nas je u drugom pojeo fizički.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Arijan Ademi više nije igrač za prvih 11. Jednostavno nije to više taj Ademi, padne nakon pola sata igre. Puno bolje bi bilo Mišić Ivanušec i Baturina, a onda Ademi zadnjih pola sata da tom energijom svojom donese ili podigne ritamOlmic

    Nije za prvih 11 u Europi, da. Nažalost se slažem.
  • UCL - Skupina E ; Milan - Chelsea - RB Salzburg - Dinamo Zagreb
    Dinamo od danas treba svaki korak, svaki poziv i svaku minutu u klubu podrediti utakmici protiv Milana. Za mene osobno je to utakmica ove generacije i pobjeda znači doslovno dolazak pred vrata raja.

    Iskreno me klinac boli i za Varaždin i za tovariju i ne bi osobno imao ništa protiv da te dvije igraju Nevistić, Štefulj, Marin, Emreli i ekipa. Ovih udarnih 13, 14 igrača mora biti maksimalno spremno za taj sudar sa Milanom. Ako treba neka idu u Španjolsku ili Portugal na mini pripreme jer je ovo prilika života.
  • UCL - Skupina E ; Milan - Chelsea - RB Salzburg - Dinamo Zagreb
    Suma sumarum
    Ak Dinamo pobjedi Milan a Chelsea Salzburg, onda Dinamo ima osigurano proljece u Europi

    Niti u jednoj utakmici se nismo osramotili, dapace odlucivale su sitnice, ja zadovoljan!
    bbb medimurje

    Sve rečeno. Nema depresije nego idemo dobiti taj Milan i ispisati još jednu sjajnu stranicu naše povijesti :pray: :strong:
  • UCL - 4.kolo - Dinamo Zagreb vs. RB Salzburg - 11.10.2022. - 21:00h - Maksimir, Zagreb
    Sa pobjedom protiv Milana i porazom Salzburga kući od Chelseaa mi smo prezimili. Idemo jako i idemo po to jebeno proljeće :strong:
  • UCL - 4.kolo - Dinamo Zagreb vs. RB Salzburg - 11.10.2022. - 21:00h - Maksimir, Zagreb
    Nažalost realan rezultat.
    Pobjeda protiv Milana nas vodi pred vrata raja. Ja bi rekao da je Salzburg u ovom dvomeču bio bolji za taj jedan gol.