Ovaj šta je popio trajni ban — vlatkomarkovic
Ispunjava glavni Bobanov uvjet - nije Hrvat. Odmorit će se tu 6 mjeseci kao i Benacer jer Dinamo ne plaća 5m-10m+ otkupe. — bobanzg
Btw kak se zove ovaj komentator? — KtcGoat
Mudrazija? — Orc123
Kako se nitko toga prije nije sjetio? — Mr Anderson
Prodao bih ga i doveo nekog puno boljeg za te novce. — Tvrdica McTvrdi
