Inače, u Hrvatskoj imamo i skakaonice u Gorskom Kotaru, zadnje natjecanje je bilo 2006 godine, a sport je dosta dobro živio između I i II svjetskog rata. Šteta što se to zapustilo, meni je to odličan sport za gledanje.
Za hrv skijanje je skoro uvijek bila velika žrtva roditelja. Leona Popović je iz Rijeke, tamo imaju i jedno skijalište Platak. Ljutići godinama žive, koliko čujem od prijatelja koji ih zna, u kombiju na raznim skijalištima, otac je dao otkaz gdje je radio i posvetio se djeci. Sad im je malo lakše s financijama jer je Zrinka A reprezentativka. Ali što je slovenskim skijanjem? Uvijek pogledam rezultate i nema više odličnih skijaša kao prije. U tehničkim disciplinama Žan Kranjec je dobar ali vidim imate samo dva u A reprezentaciji? Ja sam kao mali stvarno pratio slovensko skijanje - Frank, Strel, Križaj, Rok Petrovič, itd...
Karlovac i Sisak su po veličini gradovi u top 10 po broju stanovnika a trenutno nemaju niti drugoligaša. Za Krapinsko Zagorsku županiju je čudno da nemaju nikada klub niti za 2. ligu dok susjedne Međimurska i Varaždinska uvijek imaju barem drugoligaša, a često i prvoligaša.
Eto, toliko o tome. Škicnem i dalje na Zoni ono kaj me zanima i gdje mislim da mogu dobiti info koja me zanima pa toplo isto preporučujem... samo ne kliknem i ne čitam ono što mi smeta. — Neki tip sa Zapada
Pa onda možeš koji put nešto napisati da i mi dobijemo neki info od tebe. Iako, cijenim tu samokontrolu i karakter, isto kao i kod kolege Kwedija. Ja bi se npr. teško prisilio čitati neki forum, a onda se tako iskontrolirati da se nikad ne uključim u raspravu.
I tako će se korektno naći još nekoliko puta do kraja mandata ove Uprave. Možda će osnovati i zajedničko povjerenstvo s ciljem donošenja nekog zajedničkog prijedloga koje će sastati jednom godišnje. Više od toga ne očekujem.
Molimo kolegu koji kakti više ne piše na forumu da ovlasti kolegu @Papastrumf da ubaci i ove opcije koje su drugi kolege spomenuli kako bi anketa bila reprezentativna. I meni nedostaju te opcije, pa sam iz tog razloga pritisnuo opciju da nam ne treba novi stadion.
KGZ i NSK su svakako dobre lokacije za istraživanje povijesti, i sam odem tamo često, ali tamo su uglavnom novine, časopisi i knjige. Za ozbiljnije i detaljnije istraživanje trebalo bi otići u Državni arhiv i pretražiti originalne dokumente osnivanja tih društava, ako postoje.
Osamdesetih je bilo uobičajeno da Dinamo gleda 30, 40, 50 i 60 tisuća gledatelja u nacionalnom prvenstvu. Danas su druga vremena, ali tko zna možda se jednog dana vrati interes kad se sve stvari poslože. Zašto se u ovom trenutku ograničavati na prosjek gledatelja zadnjih godina, to ja jednostavno ne kužim...Stadion se gradi za sljedećih 50 godina.