Forum
Blog
Members
Kontakt
Bivši Igrači & Treneri
↪
marcio amoroso
Kaj znači biti dobar trener?
Samo rezultati su mjerilo.
1.HNL - 2019/2020
↪
Papastrumf
O tom ja pričam
Hnl uopće nije loš
Da su bolji stadionu i da je više publike bila bi to super liga
Ali kako je... Je
1.HNL - 2019/2020
I sad im slijedi lakši raspored...
Najveći kandidat za 2 mjesto
To bi bio show da loksa bude druga
A grad bez stadiona za lp
1.HNL - 2019/2020
Primit 2 gola u sudačkim nadoknadama.. Gušt
:ok:
1.HNL - 2019/2020
Borba za drugo mjesto nikad nije bila neizvjesnija.
A dinamo još nije prvak
:joke:
1.HNL - 2019/2020
Lokomotiva igra daleko najljepši nogomet nakon korone.
Zaslužena pobjeda a nama još veći gušt kak su prijatelji s juga popušili.
1.HNL - 2019/2020
Možda opet var nekaj pronađe?
:rofl:
1.HNL - 2019/2020
Pol stopala zaleđa
HNL-30-kolo-Gorica-Dinamo-Zagreb--20-06-2020-21:05
Još jedna očajna utakmica dinama
Ovo nikako ne izgleda dobro.
Više to nije slučajno
HNL-29-kolo-Dinamo-Zagreb-Slaven Belupo-17-06-2020-18:55 stadion Maksimir
↪
Navijač Dinama
i obzira prema nama u godinama
:snicker:
HNL-29-kolo-Dinamo-Zagreb-Slaven Belupo-17-06-2020-18:55 stadion Maksimir
↪
Navijač Dinama
nemoj ti meni dedu
:)
svi griješe
:)
a bit će puno više dinamovaca na stadionu, a ne samo na c sektoru...
:wink:
HNL-30-kolo-Gorica-Dinamo-Zagreb--20-06-2020-21:05
nadam se da će dinamo pokazati bolju igru nego do sada i da će naš trener prestati pričati o vječitoj ljubavi, dječakom snu....
a izlog..se možda bude više trudio....
HNL-30-kolo-Gorica-Dinamo-Zagreb--20-06-2020-21:05
↪
deda
nema do iskustva
:D
dečki, kupite karte online, lakše i brže
:yum:
HNL-30-kolo-Gorica-Dinamo-Zagreb--20-06-2020-21:05
ja sve uvijek uzimam online
ušteda vremena i novaca
Stadion Maksimir
↪
Crusades1986
E to bi bili neredi
:joke:
Home
»
reziser
More Comments
reziser
Start Following
Send a Message
About
Comments
Discussions
Uploads
Facebook - Instagram - YouTube
Pravila & Uvjeti Korištenja
Useful hints and tips
Sign In
Created with PlushForums
© 2026 ZonaDinamo