• 1.HNL - 2019/2020
    Hajduk je jutros pustio u prodaju ulaznice za nedjeljni ogled s Osijekom, što sugerira kako su se odrekli žalbe na izrečenu kaznu jedne utakmice bez gledatelja na tribinama te će kaznu 'odslužiti' dva tjedna kasnije protiv Rijeke. Hajduk je odluku Disciplinskog suca Alena Klakočera zaprimio 25. lipnja i imao osam dana za žalbu, no saznajemo kako se klub neće žaliti jer su svjesni i težine prijestupa i da žalba ne bi ublažila kaznu.
  • 1.HNL - 2019/2020
    NOVA DRAMA U HAJDUKU: Klupski dužnosnik dao ostavku nakon što ga je Torcida na Poljudu brutalno izvrijeđala

    Samo tri dana nakon što su Hajdukovi navijači poslali poruku Renatu Pandži, savjetniku predsjednika Hajduka Marina Brbića koji je na Poljud stigao za vrijeme zimske stanke, stigla je vijest o njegovoj ostavci. Potvrdio ju je klub na službenoj stranici.

    koji klub :rofl: :rofl:
    sutra će vrijeđati nekog drugog pa će i taj dati ostavku i tako unedogled
    smijurija od kluba
  • 1.HNL - 2019/2020
    TUDOR OTVORIO DUŠU
    ‘AKO NETKO MISLI DA IMA BOLJIH OD MENE, MIRNE DUŠE ISTOG TRENUTKA MOGU OTIĆI IZ HAJDUKA‘

    koji ego :vomit:
    ne...nema boljih od tudora :rofl:
  • 1.HNL - 2019/2020

    nije mi baš žao
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    ovoga sam se bojao, nije prva liga...ali je pitanje vremena
    :(

    KORONA U SIGETU: POZITIVAN JEDAN IGRAČ DRAGOVOLJCA, CIJELA MOMČAD S TRENERIMA VJEROJATNO IDE U IZOLACIJU
    Prilikom testiranja nakon prijateljske utakmice s Kustošijom otkriven je jedan zaraženi u ekipi

    Vijest koja je dugo tinjala u Sigetu, nažalost, danas nam je potvrdio trener Hrvatskog dragovoljca Boris Perković. Jedan od njegovih igrača pozitivan je na koronavirus. Jasno, njegovo ime zasad nije želio iznijeti u javnost, jer konačni rezultati saznat će se u petak.

    - Nažalost, prilikom testiranja, poslije prijateljske utakmice s Kustošijom, jedan od naših igrača bio je pozitivan na koronavirus i najvjerojatnije će cijela momčad zajedno s trenerima morati u samoizolaciju. Hoće li se to dogoditi ili će ići samo ona momčad koja je sa zaraženim igrala u drugom poluvremenu, to će se saznati također u petak, kao i što će morati učiniti momčad Kustošije - informirao nas je trener Hrvatskog dragovoljca.
    Jasno, s obzirom na te probleme odgodit će se i utakmica s Dubravom Tim Kabel, koja je bila najavljena za subotu, 27. lipnja u Sigetu.
  • 1.HNL - 2019/2020

    davno sam govorio da to nisu igrači za dinamo
  • 1.HNL - 2019/2020
    slučajno upalih zadnjih 5 minuta tekme i čujem komentatora kod izmjene lokomotivinog igrača na kraju tekme.

    "I tako nam je igrač Rakić uzeo 30 sekundi naših života" :rofl: :rofl:
  • HNL-31-kolo-Dinamo-Zagreb- Osijek-27-06-2020-20:00
    bojim se još jedne tekme "kontroliranog" nogometa s puno nezainteresiranih igrača, bez previše želje i volje i prilika.

    Naravno da bih volio da pobjedimo, ali nisam baš ziher u to. Osijeku treba, bit će napaljeniji, a naši igrači puni kurcobolje.

    za gledatelje protivnik atraktivniji od Belupa, s druge strane epidemija u naletu, pa mi je teško predvidjeti broj gledatelja. cca 2500
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    kerovi su jestivi,Infinity

    sve je jestivo :D
    samo ćeš se od nečeg otrovati a od nečeg ne

    recimo, sirovo meso..tatarski....odličan je....mnogi ga ne vole i pitaju se kak to mogu jesti
    tak se i mi pitamo kako jedu šišmiše i bog te pitaj kaj sve ne....

    drugačiji mentalitet, drugačija prehrana, nama nezamisliva

    i dalje mislim da su naši stadioni namjanji problem kaj se tiče korone
    ali će uskoro biti prazne tribine
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    novog virusa dok kinezi jedu zive zabe,Infinity

    neki dan pričitao da će pojesti 10000 pasa
    jebem im......
    i kad nas napadne novi virus bit će, kako to kako to?

    a kod nas problem s gledateljima na stadionu? je..veliki problem :joke:
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    Otkaz NBA lige sve realnija opcija, propada milijardu dolara vrijedan nastavak sezone!?
    Stigli su novi pozitivni testovi košarkaša, među njima su i dvojica koja igraju u Šarićevoj momčadi

    jbt, opet bu sport stao?! bojim se da uskoro i kod nas bez gledatelja, za sad....
  • 1.HNL - 2019/2020
    Hajduk je zbog ponašanja dijela svojih navijača na nedjeljnom gostovanju kod Lokomotive kažnjen jednom domaćom utakmicom bez gledatelja.

    Nakon tog susreta je u izvještaju delegata uz već tradicionalno paljenje i bacanje pirotehničkih sredstava evidentirano bilo i neprimjereno skandiranje nekih gostujućih navijača, pa tako između ostalog i „oj hrvatska mati, Srbe ćemo klati”.

    Kako je Hajduk recividist, i tek je odradio prethodnu kaznu od dva susreta bez publike zarađenu u derbiju s Dinamom u ožujku, uslijedila je nova velika kazna.

    S obzirom da je kazna izrečena u četvrtak, samo dan prije susreta protiv Slaven Belupa na Poljudu (petak 21.05 sati), te da stupa na snagu nakon konačnosti odluke, izgledno je da će se odnositi na iduću domaću utakmicu „bijelih” nakon ogleda sa sastavom iz Koprivnice.

    U tom scenariju to bi bio derbi protiv izravnog konkurenta u borbi za drugo mjesto Osijeka 5. srpnja na Poljudu. No, o publici na stadionima uopće će odlučivati i epidemiološka slika u Hrvatskoj koja se zadnjih dana pogoršava. Klub s Poljuda uz novi susret bez gledatelja kažnjen je i s 40 tisuća kuna, a Lokomotiva kao organizator susreta s 10 tisuća kuna.

    opet će biti KME KME
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    nizozemska:

    Od 1. rujna navijači će moći gledati nogometne utakmice uz poštivanje socijalne distance i neće smjeti pjevati.

    dobraaaaaa
  • VAR - Video Assistant Referee
    ja opet o VARU :joke:
    zbilja ga ne volim....

    "REAL može biti jako zahvalan VAR-u", poruka je katalonskog Sporta nakon nove pobjede madridskog kluba u kojoj je još jedna sporna situacija otišla u njegovu korist. Real je s 2:0 slavio protiv Mallorce i vratio se na vrh ljestvice, a do vodećeg gola stigao je nakon grubog starta Danija Carvajala na Daniju Rodriguezu.

    Igrala se 19. minuta kada se Mallorca obranila i krenula u kontranapad preko Rodrigueza u čiju je putanju uletio Carvajal i srušio ga. Sudac nije ništa dosudio, lopta je stigla do Luke Modrića koji je proigrao Viniciusa koji je izašao sam na Manola Reinu i poentirao za vodstvo. Videotehnologijom pregledana je sporna situacija i zaključeno je da je gol Reala regularan.

    Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku sporne situacije možete pogledati OVDJE.

    To je četvrta pobjeda Reala zaredom u kojoj se suparnici žale na sudačke pogreške. Najviše prašine podigla je posljednja utakmica protiv Sociedada u kojoj je Zidaneova momčad slavila 2:1. "Nemoguće ih je pobijediti s ovakvim suđenjem. Uvijek je teško pobijediti Real. Ponekad, kao ovaj put, to je puno teže. Prvo im je dosuđen sumnjiv jedanaesterac nakon duela Llorentea i Viniciusa, a onda je potpuno nepravedno poništen Januzajev pogodak zbog navodnog zaleđa u situaciji u kojoj naš igrač Merino nikako nije utjecao na Realovog vratara", objavio je Sociedad nakon utakmice na svojoj stranici, a sporna situacija na tom susretu bila je i kod drugog gola Reala, kada je Benzema možda rukom smirio loptu.