ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    ↪Ero

    teške noge
    tempiramo formu :joke:
  • 1.HNL - 2019/2020
    slijedeći vikend derby
    loš i lošiji

    :rofl:
  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    nije dinamo danas tak loš....trude se, pucaju, imamo šanse
    bar neka promjena od prošlih tekmi
  • Izbori
    gdrović nije ušao u sabor, šteta :rofl:
    ni pernar
    neće biti više tako zanimljivo
  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    tak nam trreba kad se rugamo hajduku
  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    ova današnja postava je C postava dinama, bez ikakvog smisla
  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    Liva-Moubandje Theophile Joško Hrvoj- Franjić Ademi Gojak- Oršić Kulenović Ćuže — Navijač Dinama


    predivna postava :rofl:
  • 1.HNL - 2019/2020
    više nije takva borba za 2 mjesto
    smanjilo se na lokomotivu, osijek, i možda rijeku
  • Izbori
    da li je ovo prvi put u povijesti Hrvatske da predsjednik države NIJE izašao na glasanje?
  • 1.HNL - 2019/2020
    index će večeras biti na aparatima u svim pogledima :rofl:
  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    nema te uprave, režima, trenera, izvršnog predsjednika, dopredsjenika, postave, neznam čega sve ne....

    da mi ubiju ljubav prema dinamu! :hearts:
    dinamo i navijači su iznad svega
  • HNL-33-kolo- Rijeka-Dinamo-Zagreb-05-07-2020-21:05- Rijeka,Stadion Rujevica
    Rijeko pregazi nas — Dudu


    nikad to nemoj željeti....
  • 1.HNL - 2019/2020
    ovo meni izgleda puno manje od 1/3 tribine
    nebitno
    rezultat mi odgovara
    :joke:
  • 1.HNL - 2019/2020
    ↪Dudu

    sve tekme su odlične
    osim dinamove
    mozda nas danas razuvjere

    pokazuje se da samo neizvjesnost u prvenstvu dovodi do zanimljivosti tekmi i brojnosti navijača
    jos da su nam bolji stadioni i više publike bila bi odlična liga
  • 1.HNL - 2019/2020
    da li se meni čini,ali torcide nikad manje na sjeveru?
Home » reziser
More Comments

reziser

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo