ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatski nogometni kup 2020/21
    ODLUKA U SRIJEDU
    Gdje će se igrati finale Kupa? Zasad se javili Hajduk i Gorica
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    a i to kaj velite
    ovo je dinamo
    ovo je hrvatska
    nitko tu ne leti ..... nema obraza, nema morala, nema uređenosti sustava....
    jbg

    nedate mi bar malo maštati :joke:
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    ↪Eduardo

    zbilja mislim da bude... (mogu bar maštati)
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    doktor filozofije iz sirokog brijega....svaka ti čast
    ja bi maximir nazvao po tebi
    ipak ti imaš puno zasluga :vomit: :vomit:
    koje spodobe.....
    mislim da ce letit van iz skupstine.... ne znam koji je pravni postupak za izbacivanje?
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    Poznato tko će suditi Dinamu. Dosad su Zagrepčani izgubili svaki put kad im je sudio
    PRVU utakmicu osmine finala Europa lige između Tottenhama i Dinama, koja će se igrati u četvrtak u Londonu s početkom u 21 sat, sudit će 35-godišnji Nizozemac Serdar Gozubuyuk.

    Gozubuyuk je do sada tri puta sudio zagrebačkom sastavu u eurokupovima, sva tri puta na gostovanjima i svaki je put Dinamo izgubio.

    Prvi put Dinamo se sreo s Gozubuyukom još 23. listopada 2014. godine u Salzburgu u porazu 4:2 od istoimenog domaćina u susretu Lige prvaka, dok su preostale dvije utakmice iz 2019. godine.
    Tako je Gozubuyuk sudio prvu utakmicu 1/16 finala Europa lige u kojoj je Dinamo 14. veljače izgubio od Viktorije Plzen 2:1 te dvoboj u skupini Lige prvaka u Manchesteru 1. listopada, koji su Zagrepčani izgubili od Cityja 2:0.
  • UEL - 1/8 finala - Tottenham vs. Dinamo Zagreb - 11.3.2021. - 21:00h - Tottenham Hotspur - London
    na ovoj tekmi je jako bitno iskustvo
    a Leovac ima puno vise iskustva od cabraje, koji bi mozda izgorio
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    rijeka drugo poluvrijeme bezopasna, ali mi slabo odigravamo kontre
    dobra pobjeda, jako vazna
    sad spremni za četvrtak!
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    sad će opet ovo trajati, gledati milimetri.....
  • 1-hnl-24kolo-Dinamo-Zagreb-Rijeka -7-3-2021-17:30, stadion Maksimir
    dobre su nam kontre, 3 na 2 ali nitko da zapuca po golu nego petljaju
  • 1. HNL 2020/2021
    Ovaj var stvarno ubija emocije. Ljudi se raduju, skaču jedan po drugom i na kraju ništa — marcio amoroso

    o tom ja pričam od kad je uveden, malo se vesele jedni, malo se vesele drugi, igraju se milimetrima, za duzinu nokta na nogama je zaleđe... sve to traje predugo....

    ima i dobrih strana....iako nisam obozavatelj vara, daleko od toga
  • 1. HNL 2020/2021
    vratili se oni na staro ponasanje, prigovor na svaku odluku, i čuđenje iako je sve očigledno
  • 1. HNL 2020/2021
    ovaj livaja se na svaku odluku suca čudi.... :smirk:
  • Zagrebački izbori 2021.
    uz dužno poštovanje Škori, on nema što tražiti u Zagrebu. — Navijač Dinama

    nema ni po meni, ali tko zna kak bu išlo glasanje, nepredvidivo je
  • 1. HNL 2020/2021
    Ja ove ofsajde ne razumijem — marcio amoroso

    nekad je bilo jednostavno, sad se čeka, pušta, pa se sudi ili ne sudi, sad je zaleđe sad nije?
    meni potpuno nejasno pravilo

    po meni je drugi autogol čisto zaleđe, smeta.... ili ne? bem, ti pravilo
  • 1. HNL 2020/2021
    zanimljiv autogol na kraju
Home » reziser
More Comments

reziser

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo