Mislim da odmah sve tribine treba stavit u prodaju.
Razocarali su nas puno puta ove godine, ali im treba im dat podrsku punih tribina i po pobjedu
Zadnja tekma i na glavu
ma to je ta cifra :) 11320/12000.... iako ja i dalje vjerujem da ce biti dobar broj na utakmici bez obzira na pretprodaju. mozda nece biti prodanih ulaznica, ali ce biti podosta djece...