• Dinamo - Cibona
    jbg, star sam i ipak, samo cibona....ljubav moje mladosti...ali se ne sjecam kad sam pogledao a pogotovo bio na nekoj tekmi..
    a imao sam godisnje navijacke....
  • Pandemija koronavirusa
    zbilja ne mislim ulaziti u diskusije...ni nagovaranja...

    koliko je tu PUNo antitijela? 1, 500, 5000000? nema znanstvenog dokaza o tome....ali ako si prebolio virus, kazu znanstvenici da si zasticen 6 do 9 mjeseci....

    ako velika vecina znansvenika kaze..cijepite se...to je jedina zastita....zasto im se ne vjeruje...
    ali necu vise o tome....stvar pojedinca....i vase odluke....ali stanje u bolnicama pokazuje previse....
    toliko od mene na tu temu.....
  • Pandemija koronavirusa
    zbilja se nisam mislio javiti, ali tu vidim samo komentare onih koji se ne zele cijepiti....zasto?
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    1. čestitam na ideji i organizaciji jučerašnjeg dana!! trebalo je to dozivjeti.... karusel, voznja, podrska na stadionu...hvala BBB na uljepsavanju veceri i na podršci igračima.

    2. žalosno je da mi tu moramo zbrajati prodane karte umjesto da je odavno sve prodano.... i da se trazi karta više

    3. ne ide mi u glavu kupovina na ticket pointu ako se moze kupiti online....

    idemo po pobjedu i proslave godisnjice! :hearts:
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb Vs. Rapid Beč - 4.11.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    drago mi je da smo i to dočekali u Zg... baš jedva čekam... malo se nabrijat pred četvrtak...nadam se da će se ekipa odazvati
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    nije isto biti trener u gorici i hajduku...a i nikad se nije borio za trofeje... tako da...

    koeficijent na to je 1,01 :joke:
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    dečki, na krivoj ste temi.... odite na pivu? :up:
  • Grad Zagreb
    Bez komentara..

    Iako su svi očekivali, zagrebački dogradonačelnik Luka Korlaet nije se pojavio na sučeljavanju u emisiji Sport nedjeljom na SPTV-u. Tema je bila financiranje zagrebačkog sporta, a iz ureda gradonačelnika samo sat vremena prije snimanja emisije javili su da nitko neće doći...

    Ili, kako je Ante Breko, urednik i voditelj spomenute emisije kazao, Korlaetu je zabranjen dolazak u emisiju.

    Iznenadilo je to i ostale goste u studiju koji su razgovarali na temu financiranja sporta u Zagrebu. Gosti su bili Vjekoslav Šafranić, novoizabrani predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba, Krešimir Antolić, član Uprave GNK Dinamo, Kazimir Ilijaš, iz zagrebačkog rukometnog saveza, te prof.dr.sc . Zrinko Ćustonja, profesor na Kineziološkom fakultetu, autor Strategija razvoja i planiranja u sportu.

    Najavljeno rezanje sredstava zagrebačkom sportu, svi sudionici spomenute rasprave opisali su strašnom pojavom.
  • VAR - Video Assistant Referee
    tko o čemu režek o VARu
    trener atalante GIAN PIERO GASPERIN:

    "Ja ne razumijem VAR, ne razumiju ga igrači, a ne razumiju ga ni navijači. To nije dobro. Ne rješavaju se problemi time da moramo šutjeti. Moraju nam objasniti kada VAR smije intervenirati, a kada ne smije. To je jedini način da neke stvari budu jasnije. Previše je grešaka i kompliciranih situacija. Odmaknuli smo se od onoga što nogomet zapravo jest, već dugo je tako."
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    dečki, mašta i obećanja ništ ne koštaju :ok:
    a ovak kad to podijele s nama , dobro nas nasmiju :rofl:
  • Pandemija koronavirusa
    dulje od 10-15 min.Neki tip sa Zapada

    sad se čeka preko 1 sat, svi navalili....
  • Pandemija koronavirusa
    Obavještavamo građane kako Hrvatski zavod za javno zdravstvo organizira dva punkta za cijepljenje bez najavljivanja. Cijepljenje na obje lokacije organizirano je za osobe koje trebaju primiti prvu, drugu ili treću/docjepnu dozu cjepiva, uz obavezno predočenje potvrde o cijepljenju ako je osoba došla po drugu ili treću dozu cjepiva.

    Prvi punkt organiziran je u suradnji sa Školom narodnog zdravlja Andrija Štampar na adresi Rockefellerova 4. Građani se bez prethodne najave mogu cijepiti svake srijede od 16.00 do 20.00 sati. Dostupna su sva cjepiva, a građani mogu primiti prvu, drugu ili treću dozu cjepiva.

    Drugi punkt građanima je na raspolaganju svakim radnim danom od 8.00 do 18.00 sati u Ulici Radoslava Cimermana 64a u Zagrebu (Kajzerica, zgrada kod semafora u neposrednoj blizini Hipodroma). Cjepivo Moderna bit će od 11. listopada dostupno utorkom, srijedom i četvrtkom. Sva ostala cjepiva (Comirnaty, Astrazeneca i J&J/Janssen) dostupna su svim danima u tjednu. Građani na istoj adresi mogu primiti i treću dozu cjepiva svaki radni dan od 8.00 do 18.00 sati, ali i savjetovati se vezano uz cjepivo subotom od 8.00 do 12.00 sati.
  • Pandemija koronavirusa
    da ne filozofiramo:
    Promjena lokacije (paviljona) cijepljenja na Zagrebačkom velesajmu i termini cijepljenja do 05. studenog

    Cijepljenje protiv bolesti COVID-19 nekim od dostupnih i odobrenih cjepiva od 2. studenog 2021. godine bit će moguće obaviti na cjepnom punktu Velesajam u Paviljonu 9, umjesto dosadašnjeg Paviljona 6.

    Sukladno uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo:

    TREĆA DOZA predstavlja dodatnu dozu za osobe kod kojih postoji mogućnost da nisu razvile potpuni ili zadovoljavajući imunološki odgovor i može se primiti četiri tjedna nakon druge doze. Prema preporuci Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, to su osobe s umjerenom do teškom imunosupresijom.

    DOCIJEPLJIVANJE BOOSTER dozom predstavlja dodatnu dozu koja se primjenjuje šest mjeseci od druge doze, a kako bi se produljilo trajanje zaštite.

    Termini cijepljenja prema javnom pozivu na cjepnom punktu Zagrebački velesajam odvijaju se prema sljedećem rasporedu: ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8 do 12 sati te utorkom i četvrtkom od 14,30 do 19 sati.

    Utorkom, četvrtkom i petkom organiziran je i nastavak cijepljenja prvom dozom i docjepljivanja svim dostupnim vrstama cjepiva, a ponedjeljkom i srijedom organizirana je primjena treće doze u imunokompromitiranih osoba te docjepljivanje osoba koje su završile primarno cijepljenje.

    Termini cijepljenja prema javnom pozivu na cjepnom punktu Zagrebački Velesajam prema sljedećem rasporedu:

    28. listopada (četvrtak), u vremenu od 14,30 do 19,00 sati, cjepivima Comirnaty [Pfizer], Janssen [Johnson & Johnson] i Spikevax [Moderna], javni poziv na prvu i drugu dozu - cijepljenje je u Paviljonu 6

    29. listopada (petak), u vremenu od 8,00 do 12,00 sati, cjepivima Comirnaty [Pfizer], Janssen [Johnson & Johnson] i Spikevax [Moderna], javni poziv na prvu i drugu dozu - cijepljenje je u Paviljonu 6

    02. studenog (utorak), u vremenu od 14,30 do 19,00 sati, cjepivima Comirnaty [Pfizer], Janssen [Johnson & Johnson] i Spikevax [Moderna], javni poziv na prvu i drugu dozu - cijepljenje je u Paviljonu 9

    03. studenog (srijeda), u vremenu od 8,00 do 12,00 sati, primjena treće doze u imunokompromitiranih osoba cjepivom Comirnaty [Pfizer] i Spikevax [Moderna] i docjepljivanje osoba koje su završile primarno cijepljenje, neovisno o vrsti cjepiva, cjepivom Comirnaty [Pfizer] i Spikevax [Moderna] - cijepljenje je u Paviljonu 9

    04. studenog (četvrtak), u vremenu od 14,30 do 19,00 sati, cjepivima Comirnaty [Pfizer], Janssen [Johnson & Johnson] i Spikevax [Moderna], javni poziv na prvu i drugu dozu - cijepljenje je u Paviljonu 9

    05. studenog (petak), u vremenu od 8,00 do 12,00 sati, cjepivima Comirnaty [Pfizer], Janssen [Johnson & Johnson] i Spikevax [Moderna], javni poziv na prvu i drugu dozu - cijepljenje je u Paviljonu 9