Zanimljiv igračić,Argentinac niskog rasta odrastao u Rosariu igra na poziciji desetke..
Rekao bi Messi za sirotinju,kapetan Cincinnatia ušao u zadnju godinu ugovora..
Gledao ga kad je igrao u DC Unitedu prije par sezona s Rooney-om,moram priznati da ga dugo nisam gledao,ali brojke su mu dosta dobre..
Ako slučajno neko iz kluba ovo čita neka samo malo škicne njegov CV..
Ne kužim koji dio vam nije jasan..
Čovjek nakon svega što je pružio za svetinju,želi isprobati premier ligu..
Pošteno od kluba što ga pušta uz solidnu odštetu i to je to..