• Prijelazni rok - anketa

    Imaš pravo, jednim se dijelom može zaključit, ali je sigurno i dosta ljudi izabralo da Petkovicu treba dat novi ugovor, Livakovicu isto i da Ivanuseca ne smijemo prodat. I onda me zanima kad bi jedan od njih trojice (+ jos Sutalo) ipak morao ići za kojeg bi se odlucili. Uglavnom, da je ovo moje pitanje toliko dobro vec bi netko ranije napravio anketu s njim, @Neki tip me savjetovao da radim anketu ali ipak mislim da je to za iskusnije članove Zone i za one koji znaju puno više od mene, a takvih ima ovdje dosta, hvala Bogu.
  • Transferi - rasprave

    Ili će se riješiti ili će propasti. Nije mi se svidilo što City nije nimalo povećao početnu ponudu iako su ovi iz Leipziga jasno rekli kakva bi ih ponuda zadovoljila. Puno nam toga ovisi o tom transferu i nadam se da dobro misliš.
  • Transferi - rasprave
    Nama dobro dođe imati par klubova naklonjenih da nas rješavaju viškova koji nemaju neke konkretne ponude izvana uz neke postotke buduće prodajevjeko1701

    Problem je što je Janković u Rijeci standardan i ogromna želja Jakira i mi to znamo. Ako to nije situacija u kojoj ćemo mi radit ovo što radi Mišković onda ne znam stvarno. Moglo se Jankovića sigurno prodat negdje u Sloveniju ili tako neke slične lige pa nek oni traže nekog novog. Primjer viška je Štefulj, nema šanse da igra kod nas, plaćamo ga i nitko ga ne želi. Za takve igrače bi trebali nać klub koji će bit naklonjen da se mi riješimo viškova.
  • Ulaznice - aktualno
    Kako stvari stoje, sjeverna tribina će za koji dan premašiti broj prodanih godišnjih ulaznica iz prošle sezone, a ukupni broj godišnjih je još jučer nadmašio broj prodanih godišnjih za prošlu sezonu na dan superkupa. Dakle, prodaja ide za sada odlično unatoč drastičnom porastu cijena i sustavnoj kampanji protiv kluba i navijača. Može se reći da su navijači Dinama prepoznali značaj ove sezone i koliko je važno sada biti na Maksimiru.

    Ovakve scene kao na slikama iznad niti jedan redovni navijač ne bi si trebao više dopustiti jer je razloga za kupnju godišnje ulaznice puno.
    Prije svega to je garantirano mjesto na Maksimiru na svakoj utakmici do kraja sezone kao i pravo prvokupa ulaznica za gostovanja. Za mnoga gostovanja u Hrvatskoj, a vjerojatno i u Europi, navijači bez godišnjih će biti praktički u startu diskvalificirani za kupnju ulaznice. Također, evidentno je da će doći i do poskupljenja pojedinačnih ulaznica tako da svatko tko redovno dolazi na Maksimir će “isplatiti” godišnju puno prije kraja sezone.

    Što se Sjevera tiče, za našu tribinu je od velike važnosti da velikim brojem pretplata pokažemo da stojimo uz naš klub i promjene koje se bliže svakim danom.

    Na slikama su redovi za karte.
  • Shit of the day
    h5xte1c3cnrgiouw.png
    Mislim da sam pročitao da se na zapadu može od ove sezone i s mobitela očitat karta pa evo ako će netko :lol:
  • DINAMO PREDICTOR - Općenito

    Mislim da neme tu velike zajebancije ako će biti kao FPL. Samo se treba napravit liga i ovdje ostavit kod i tko želi nek uđe. Ostalo sve radi sama aplikacija.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale

    On je i danas na ovim odgovorima napisao da ima “izvore” i da napiše nešto pa ako prođe, prođe. Problem je što sve govori sa prevelikom sigurnošću i kao da on sve zna. Frigan je već nekoliko puta dolazio i svi koji su govorili da Jankovićev transfer nema veze s Friganom su bili budale i neznalice. Mora malo stat na loptu s nekim objavama ili ih bar malo doradit da mu pratitelji znaju da nije sto posto sigurno to o čemu piše. Lako je za nas koji malo više pratimo pa sve to što on objavi uzimamo s rezervom, ali sigurno ima i puno onih koji mu slijepo vjeruju i za koje je on strašno pouzdan izvor.
  • Prijelazni rok - anketa
    Evo da pohvalim anketu, svaka čast na ideju i na pitanjima. I da vratimo pri vrh anketu ako slučajno ima netko da nije odgovorio iako je već sad ogroman broj odgovora. Još bih možda samo dodao pitanje kojeg bi igrača od ove glavne četvorice prodali kad bi jedan morao ići, odnosno za kojeg se smatra da bi najmanje nedostajao. Primijetio sam da se i tu često razilaze mišljenja ovdje na forumu pa bi bilo zanimljivo vidit rezultate i te ankete.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Astana povela, ima prijenos i na supersportu za one koji imaju račun.
  • Ulaznice - aktualno

    Ja se nadam da svi koji sjeveru pripadaju imaju godišnju pa će valjda velika većina pripadat tribini. A svakako se teško može regulirat da kad se napuni svi poštuju pravila tribine. Najbolji su primjer europske utakmice…
  • Transferi - rasprave

    Okej i onda ja opet postavim pitanje što sam i sinoć napisao. On želi ić, mi ga ne puštamo za sitniš, što njemu ostaje? Da bude nezadovoljan i ljut i da sabotira klub ili da upre još jače i čeka te bolje ponude. Na njemu je da izabere. Ako izabere prvu opciju neće nigdje otić, osim možda u klub koji je ispod Dinamove razine.
  • Transferi - rasprave

    Slažem se u svemu. Da se razumijemo, uprava od mene za sada ima punu podršku i s potpunim povjerenjem gledam na svaki njihov potez. Smatram da su sve što su pokušali ili uspjeli napravit do sad, napravili i radili s nekim razlogom i vizijom. Ali zna se kojih se par igrača ne daje ispod cijene i za koje se treba borit da se jako, jako dobro zaradi na njima jer toliko i vrijede.
  • Transferi - rasprave
    Mene ne brinu dolasci koliko i odlasci. Za Ivanušeca zamjenu nemamo a ne možemo je niti naći za neke sitne pare. Uz to je i problem sama ta ponuda za Ivanušeca koja je smiješna i onda kad je malo podebljana odjednom je dobra. Nisu sigurno sa 7mil odlučili dići ponudu na 14mil. Meni to izgleda kao da je u redu ili da se naši premišljaju hoće li ga pustiti za 8-9mil što je i dalje i više nego premalo. Naravno, ako je istina ovo što izlazi u Nizozemskim medijima i što naši prenose.