ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Nek mi netko kaze da ovo sve nije do trenera!
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Ubijaju nas kontrama...naivno
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    To ti je kad bek igra stopera
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Kakav ubacaj kaneka samo ju je petko trebao liznuti u pm
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Jel bulat zna sta osim opaliti po golu??
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Prvo je ispao Ristovski!
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Pa koji kurac radimoo
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Ja ne mogu shvatiti bulatovu ulogu u izgradnji napada!
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Ovo se moralo zabiti
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Kaj opet Ljubo ispred Perkovica? Kako je to jebeno moguce?
  • UECL - 5. kolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 30.11.2023. - 16:30h - Astana Arena - Astana
    Danas moramo pobijediti i ukoliko to ne ostvarimo ocekijem da se Jakiru da otkaz momentalno jer ovo mora biti minimum minimuma za Dinamo!
  • Mlađe Kategorije
    Da je oko 167 je dovoljno da napravi odlicnu karijeru, nije sve u visini. Talenta ima neosporno. Ovakvu kompilaciju za neke igrace ne bi slozio u 3 sezone a kamoli u jednoj....
    Sta de tice rasta, pa sm Dino Peric je izjavio da jos uvijek raste hehhe
    Lorenzo Insigne je 163 tako da mali sigueno nece biti nizi od toga....igraju slicne pozicije i ako igra on na top levelu onda to moze i ovaj...
  • Transferi - rasprave
    ↪Slavonski interpunkcijski znak
    radi para mozda!? Ili mislis da ce u Bundesligi igrat za kekse?
  • Transferi - rasprave
    ↪marcio amoroso
    eto...sta reci! Pod nosom nam je bilo top ali top krilo sa europskim iskustvom, sa kontinuitetom, da reprezentativnim iskustvom a gotovo besplatan...toliko o tome da u klubu postoji bilo koji iole sposoban covjek! Ne bi nista rekao da znam da ce dovest nekog boljeg, ali svi smo svijesni da necemo dovesti nikoga ni priblizne kvalitete Grulla a ganjamo naslov!
  • Transferi - rasprave
    Pa ali ove godine dolaze sredstva od prosle godine od uefe koja su bila oko 30mil eura plus tv prava i svih ostalih popratnih sadrzaja! Tako da ti nece trebati oko 60mil eura od transfera da podmiris ovu tekucu sezonu za ime Boga. Jedino ako su pare netragom nestale!? Pa netko tko ima kakva saznanja trebao bi izac s njima...
Home » Orc123
More Comments

Orc123

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo