Transferi - rasprave risto ima 32 g i ugovor jos godinu i pol...odlazi ti jos jedan bek i sta bi sad trebali dovesti veigu iz Rijeke ili Boseca iz Slavena? Ristu ocito vide i na stoperu tako da ako mozemo ovakvog beka dovesti za 2m eura to bi bio odlican, stovise top transfer jer bi s time osigurali bekovsku poziciju za naredne 3-4 sezone, naravno ako ga prije ne transferiramo.
Ovo je nikakav novac za beka dokazanog u jakoj Austrijskoj ligi i to u kontinuitetu 3 sezone plus vec 14 nastupa za repku.
Dovodit ce ocito samo bekove i jedno krilo i to su ona 2-3 igraca....ja bi jod stopera i napadaca ali ocito je da tu vide Ristu i Brodica.....