Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
Koji kompromis u Sheratonu? Tko je prihvatio da oni dugorocno ostanu u klubu? Jel Deda ili netko nas glasao za to?
Napravljeno je sve sto se trebalo da se izbori novi Statut, raspisu izbori i sad napokon imamo sansu potjerati ih van, malo po malo, jednog po jednog. To nije kompromis.
Kaj bi ti tocno napravio u Sheratonu? Rekao im da svi istupe iz kluba jer mi tako hocemo?
:rofl:
Isto tako, zanima me tko je od svih ovih pametnjakovica sada bio barem jednom na istoku dok je 99% Dinamovaca bilo briga za klub?
A sada si dajete za pravo spocitavat da netko krade po bengama i izjednacavate to s Lovrenovim milijunima, nazivate komprimisom nesto sto nije kompromis i dali bi guzice za novu titulu. Doista ne zasluzujemo bolje od Barisica i Peras