• KK Dinamo
    Ak je tu itko blizak upravi kako će se odnositi prema ostalim natjecanjima tj hoće li se ići za opciju FIBA natjecanja ili će se težiti prema ABA
  • KK Dinamo
    za što onda služi ventilacija...