• Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Mene zanima zasto Perkovica ne koristi u hnl, ne mozes reci da nije za taj nivo igre a i ozbiljni novci su se dali za njega da samo sjedi ili ode na glupu posudbu. Uostalom moramo razviti nekog igraca, on je mladi reprezentativac i moze biti taj za koju sezonu.BornaPŽ1986

    Da je tu samo Perković problem, ali ajde, dotaknut ću ga se. Dobar dio nas ga je ovdje zazivao zimus zbog polivalentnosti zbog koje može pokrit i stopersku poziciju i lijevog beka. Na njegov talent ne treba trošiti riječi. Mladi reprezentativac, a igra HNL već par sezona i to dobro, po naprednim statistikama je prošlosezonski jesenski dio sezone bio možda i najbolji stoper HNLa kad gledaš sve ekipe osim nas.

    Meni je veća enigma držanje Dine Perića u frižideru. Dine Perića za kojeg znam da je vrhunska osoba. O nogometnim kvalitetama znaš sve kad vidiš da nije igrao jedino pod Jovičevićem i to zbog ozljede. Stup obrane zadnjih par godina, konačno je zdrav i za nagradu dobije personaliziranu sjedalicu na klupi. U isto vrijeme ne sumnjam da bi nam Rudeš složio 4, 5 mrtvaca iz centaršuteva.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    40% dok ne dođe novi trener ili dok Bišćan ne počne koristit više od 11 igrača.
  • Transferi - rasprave
    Josipu hvala na svemu, bilo ga je zadovoljstvo gledati u plavom dresu :heart:
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Imamo recentne primjere Solbakkena i Bjorkana koji su izgledali odlično u Bodi, a nakon odlaska je došlo do pada. Trener Boda je izvlačio maksimum od tih igrača. Eventualno neka posudba s prvokupom Mvuke pa ako eksplodira da se osiguramo.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ja uvijek navijam za Dinamo, ali ispadanje def nije tragedija.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Bišćan više ne uživa povjerenje većine u Dinamu, ako i dočeka Spartu, to će mu biti zadnja šansa!Ivdzo11

    Znači ispadanjem od Sparte imamo višestruki benefit. Rješavamo se Bišćana, igramo natjecanje preko kojeg će se moći napraviti rekonstrukcija ekipe i skupiti europsko iskustvo i još nabijemo koeficijent. Današnja konferencijska je ono što je bila Europska liga u sezoni 2018/19, a znamo što se iduće sezone napravilo.
  • Transferi - rasprave
    Kopić je bio član Hajduka dok je bio trener DinamaLeonianWrynn

    Ne mislim mu bit advokat, al je u Podcast inkubatoru reko da je navijač Dinama iako nikakve veze s klubom više nije imao. Mogo je diplomatski reć da je navijač Osijeka, ali nije, već je izričito naveo Dinamo.
  • Kapetani Dinama | Jučer - Danas - Sutra
    Ko je držao jučer motivacijski govor prije utakmice? Eto odgovora ko je vođa ekipe. Daj mu novi ugovor i daj mu traku.
  • Transferi - rasprave
    Možda ima informacije iz Loxe :eyes:
  • Transferi - rasprave


    Ako Šimića opstruiraju, može uvijek ovako nešto napraviti. Bit će heroj kojem nitko neće ništa zamjerati. Ovako je samo dio problema.
  • Transferi - rasprave
    Prije 2 tjedna su se bahatili kako traže 25, 30. Noćas su se zadovoljili s 21 bez postotka od iduće prodaje prema Fabriziu. Kakva hrpa nesposobnih glodavaca.

    Ovo će biti jedna od, ako ne i najgora prodaja igrača Dinama jer Šutalo jako brzo ide u najjače klubove Europe za sigurno velike novce.
  • Transferi - rasprave
    Najskuplji igrači su oni koje dovedeš, a ne opravdaju očekivanja. Iz države pune crnih zviri dovedeš stopera za kojeg su dečki s Ofenzive odmah detektirali da mu je fizički dio igre minus. U nogometu koji se svakim danom sve više oslanja na fizikalije, dali su 1.5 milijuna za žgoljavca kojem je jedini forte duga lopta. Dalo se nekih pola milijuna za igrača koji se ne može sporazumit s nijednim suigračem i to nakon što su prošle pripreme. Kakvu kemiju on može razviti s ostatkom svlačionice kad se ne može sporazumiti ni oko najosnovnijih stvari? Sad će se dati 3 milijuna za Stojkea koji nije prošao pripreme, a jako je daleko od kompletnog igrača. Majer i Ivanušec su imali još bolje brojke pa im je trebalo vremena. Kačavenda i Mika su low risk-high reward prinove i taj potez pozdravljam.

    Dalo se 5 milijuna za prinove, a za prvih 11 je samo Mika. U ljeto 2018. smo potrošili 6 milijuna za Majera, Oršića, Petka, Kadziora, KTCa, Dilavera, Mohu i Leovca. Nebo i zemlja u odnosu na ovo danas.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Mjesec dana se dogovara Loxiće. Ne očekujem nikakve nove igrače, zamjenu za reprezentativce, a ni pedalu Bišćanu. Prvo jer treba platit otpremninu, a drugo jer su govorili da im je on najveće pojačanje pa će pokazati svu nesposobnost ako najveće pojačanje maknu nakon 4 mjeseca.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Moze li se vise prestati pisati da je ovo najbitnija sezona u poviijesti kluba jer nije.IstinaZaDinamo

    S obzirom na događanja na katu i da su mamićevci u knockdownu, da, najbitnija je bez obzira na novu Ligu prvaka.