ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Kolega Weasley lijep pozdrav, još si mlad, ali treba krenut. Iz plavog si kraja vjerojatno ćeš uspjeti složiti nekad transport.:smile:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bio je jedan, slučajan.
  • Stadion Maksimir
    Negdje oko Božića ili bolje Nove godine kad svi budu pjani. :lol:
  • Stadion Maksimir
    Ma preduvjet za ikakvo rješavanje pitanja stadiona je rješavanje budućeg formalno-pravnog ustroja kluba. Kad smo kod toga treba otvoriti temu o tome.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    O pjevali smo mi Vlaku naveliko u devedesetima.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Vlaku je odavno prošao voz.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Eto ti vraga. Kako bi onaj djed u seriji rekao, nikad mira, nikad mira.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    HNTV bi trebao imati.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Pozdrav kolega, drago mi je da nam redovi jačaju.
  • Ivan Šunjić
    DpF1XrUXoAADygS.jpg:largeAjde da iskoristimo priliku spomenuti i ovog dečka, po meni je zabilježio najveći kvalitativni napredak u momčadi zadnja 3 mjeseca. Možda jedino Stojan tu negdje.

    A pošto mu je danas i 22 rođendan, sretno mu bilo!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Da je barem snimao
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    E moram vam ovo ispričat, show totalni. Razgovaram s prijateljem, on i klinac čekali igrače poslije tekme. Pošto Modrić nije igrao, izišao među prvima van i sad frend gurka malog da uzme autogram. a mali obožava Rebića i veli Modriću, neću tvoj potpis ajd mi zovi Antu. Pao sam pod stol. :rofl:
  • Kladionica
    Poseban naglasak ovdje stavljamo na našeg kolegu Blaža, on je stari maher po ovom pitanju. Naravno, ne očekujemo prijedloge prije, da se ne bi ureklo listiće, već da se poslije uredno ljudi pohvale. Npr. ja neću, pošto se već par godina ne kladim.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Pa vidiš da se jedino na nas nabriju, ovi ostali ih deru - Gorica, Osijek, pa i Lokosi
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Znam ja što tebe muči, da nas slučajno ne pozovu u Split. :lol: :rofl: :monkey:
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo