1.HNL 2018./2019. Ma ako HNS ne može godišnje odvojit ta 4 milijona za jedan travnjak, mislim ono.
A ovi Španjolci u Puli, ne znam što bih rekao. Taman pomisliš da su pohvatali konce i shvatili neke stvari, oni opet neka sranja rade. Pa to je zajedno s Rudešom sad već godinu i pol dana kontinuiranog šarlatanstva. Jedino što su u Rudešu dobro držali marketinški web, twitter, face i tu komunikaciju s vanjskim svijetom. Ali kadrovski i poslovno gledano, totalni bulshit.