ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Nogometni dresovi
    Ma umjetno je samo gnojivo, hrana i tu i tamo sise. Svi klubovi su prirodni.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Dp32PWsWoAA_ZZw.jpg:large

    Ajmo zainteresirani!
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Delamo, delamo. Ali nema tu puno filozofije, kao Gaj, doći, vidjeti, pobijediti. To je to.
  • 1.HNL 2018./2019.
    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/evo-za-koliko-milijuna-ce-hajduk-pustiti-kvartet-najboljih-na-poljudu-nuzna-zimska-prodaja-za-njega-se-uvijek-moze-pronaci-solidna-ponuda/7955119/

    Bože mili, koji bijednici. Pa Gorica je za njih Barcelona postala.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Ma ako HNS ne može godišnje odvojit ta 4 milijona za jedan travnjak, mislim ono.

    A ovi Španjolci u Puli, ne znam što bih rekao. Taman pomisliš da su pohvatali konce i shvatili neke stvari, oni opet neka sranja rade. Pa to je zajedno s Rudešom sad već godinu i pol dana kontinuiranog šarlatanstva. Jedino što su u Rudešu dobro držali marketinški web, twitter, face i tu komunikaciju s vanjskim svijetom. Ali kadrovski i poslovno gledano, totalni bulshit.
  • 1.HNL 2018./2019.
    ↪Eduardo

    Gorici i novom prvoligašu. To bi bio red. I tako kako tko uđe odradit mu teren. Mislim da je to pošteno.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Ove sezone 150 golova u 10 kola, točno 3 gola po tekmi, prošle sezone u istom razdoblju 137 golova, 2,74 po tekmi. Dakle povećanje efikasnosti od cca 10%. Sigurno se većim dijelom može pripisati travnjacima.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Ako ostanu u ligi, što ne sumnjam, mislim da bi red bio da im HNS to odradi na ljeto.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Veli Tuđen da sutra dolazi dizalica. Za utakmicu s tovarima bi trebalo zasjati noćno sunce.
  • 1.HNL 2018./2019.
    44330671_1923250691093713_3917259767386472448_o.jpg?_nc_cat=104&oh=e4413223727b9fffb543f6506a810467&oe=5C45BA6B

    Bormeš evo reflektora u Gorici.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jesi se ti uspio izlječit, to je bitno.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Gospon Zeus, dobro nam došli!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Eto vas s dresovima.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Veliju da bi Moro i Šitum trebali igrati za drugu ovaj vikend, a povratak u prvu bi trebao uslijediti na kup tekmi u Zelini. :up:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nije.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo