dZG - Marketing & Društvene Mreže Moram jednostavno bubnuti i ostati živ. Dinamo ima marketinški potencijal u desecima milijuna kuna godišnje. Svaki usrani trgovački centar ima brdo robe sa logom Barce i Reala. Od ruksaka, torbi, bilježnica, gumica, kemijskih i običnih olovaka, omota. Ovdje praktički govorim samo o dječjem i školskom asortimanu koji su najbolja populacija za pucat, jer roditelji padaju na njih. O asortimanu za odrasle da ne govorim. Sve ono što se prodaje u fanshopu bi se komotno moglo plasirati u svim gradovima većim od 10.000 ljudi, kako u trgovačkim centrima, tako u specijaliziranim dućanima. Fanshop navodno radi super i potrebno ga je hitno proširiti tj. povećati bar duplo kvadraturu. U nekim dućanima po gradu ima nešto Dinamove robe, ali sve je to slabo. Npr. ne postoje odjevni predmeti klasičnog stila u prodaji. Dakle nešto što bi imalo vrlo diskretni znak, npr. malo d na ovratniku košulje, kape, remenu opasača, šalu, odijela itd.