ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Haha. Piše ti gore u naslovu.
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Ma bit će neki miks definitivno. Ako netko slučajno dolazi u Kc neka se javi. Ja sam ziher tamo.
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Meni je Gojak danas bio ponajlošiji, njega bi odmorio, mislim da je Moro spreman. Izet je isto malo ispao iz forme, Kadzior umjesto njega. Gavrana će sigurno odmarat, Petković unutra. Mogao bit čak i Šitum početi.
  • Mario Gavranović
    Već sam napisao, ali da se ne pogubi u bespućima komentara utakmice. Sutra ujutro na stolu poduplana plaća i novi ugovor na 5 godina.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Ozbiljno pitanje je povukao Xavi. Jedina logika je prvo ponudit godišnjacima, pa članovima, pa svim ostalima. Tako to u normalnom svijetu funkcionira.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Ljudi moji Gavran je iz ničega, apsolutno ničaga donio ovu pobjedu. Carski što kaže Marcio, carski.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Ma znam prijatelju znam. Mene neće ništa zaustavit.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Plavi telefon, jel ideš?
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Nadam se da ćemo igrati na nekom stadionu kapaciteta 70-80 tisuća ljudi da stanemo svi. :lol:
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Evo, svečano obećavam. Ako ćemo igrat to jebeno proljeće, idem na gostovanje pa makar bilo u Vladivostoku. Drž te me za riječ. Idem, pa makar sam i stopom.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Gavranu odmah nakon povratka u Zg doživotni ugovor i dupla plaća. Sam je riješio tekmu. Oršić katastrofa od realizacije, totalna nula, ni ono ne bi zabio da golman nije ležao nakon odbijanca.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Samo jedna riječ Diiiiiiiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmoooooooooooooooooo
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Uf dečki. Deda je jedva živ.
  • EL - 03.Kolo - Spartak Trnava vs. Dinamo Zagreb - 25.10.2018. - 18:55h - Trnava (SK)
    Ajmooooooooooooooooooooo
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Da malo razbijem nervozu pa koju riječ o gostovanju u nedjelju. Meni najdraže gostovanje, i najdraži klub u ligi poslije Dinama. Podravci su miroljubivi ljudi kod kojih je gušt doći na gostovanje. Često smo se znali prošetati, ali ponekad i dobiti žestoko nožem u leđa na gradskom stadionu u Koprivnici. Onih 3-0 koje su nas izbacile u ligu za bedaka nikad neću zaboraviti, prošlogodišnji poraz nas je izbacio iz utrke za prvaka iako smo bili nikakvi pa ne možemo samo tu utakmicu kriviti za fijasko. Ovog puta očekujem rutinsku pobjedu, nešto u stilu 1-3. I naravn bit ću na stadionu uživo. Ako netko slučajno s foruma dolazi slobodno neka se javi.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo