ŠDD ili udruga građana? Kad bi ovako postavili stvari u članskom modelu, a to je po meni jedino normalno, ok možemo sad diskutirati o tim sumama, ali bitna je neka proporcija i prije svega veći iznosi nego što je ovaj danas smiješni do čega bi došli? Do toga, da ono što je prezentirao Mali dioničar je sasvim razumna opcija, jer dobivaš trajno pravo vlasništva i odlučivanja o svom vlasništvu tj. ulogu. I da ti iznosi nisu uopće neki bauk.