Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo... Ovo sam sad ostavio na stranici kluba.
Igor Kalabek
Nadam se da čitate ove komentare ovdje, a ovo što ću sada napisati ćete dobiti i putem maila i putem pošte. Dakle, ja sam Igor Kalabek iz Bjelovara, dugogodišnji član kluba, godišnji pretplatnik na zapadnoj tribini, navijač Dinama od malih nogu. Tražim od Vas u klubu da se očitujete o nekorektnom postupanju s dinamovim navijačima u Koprivnici. Prva stvar, zašto mi već godinama plaćamo ulaz 50 kn, kad je za domaće za tu istu tribinu karta 30 i 20 kn? Druga stvar. Tretman dinamovog navijača u Kc je nehuman. Pretres kao u najgorim krimi serijama, izuvanje, svlačenje prilikom ulaska na stadion i svakog odlaska na wc. Ne govorim ovdje o Boysima, već o nama običnim navijačima koje smjeste na tribinu iznad ultrasa. Mi smo jučer vodili djecu, ta djeca su izbezumljena nakon ovog jučer i ne žele više čuti za nogomet i nogometne stadione. Isti tretman imaju i žene i djevojke. Mene je sram ove države, njene policije, a prije svega nezainteresiranosti kluba da zaštiti svoje navijače. Molim Vas ozbiljan odgovor na ovo što sam napisao, a sve ćete dobiti i pismeno mailom i poštom. Hvala lijepa.