Comments

  • Damian Kadzior
    Ne vjerujem da je asiste netko prije evidentirao.
  • EL - 04. Kolo - Dinamo Zagreb vs Spartak Trnava - 08.11.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Tak i tak će biti neki kijamet sigurno pa neće biti gužve. Mora to biti u dinamovom stilu.
  • Nikola Moro
    Ne znam jel tko spomenuo, Nikola je bio očajan u Koprivnici. Najlošiji naš igrač apsolutno. Ipak je trebao još utakmicu-dvije odraditi sa drugom. Neka, nadoći će.
  • Lista Strijelaca & Asistenata - 2018./2019.
    Dudu, čekamo da upišeš statistiku iz Koprivnice.
  • EL - 04. Kolo - Dinamo Zagreb vs Spartak Trnava - 08.11.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    To je ta utakmica koja treba srušiti polustoljetni mit koji smo si sami nametnuli na leđa. Tog dana ćemo se svi sjećati u budućnosti ili će to biti jedna čemerna jesenska noć koju ćemo htjeti što prije zaboraviti. Nadam se da će igrači izdržati taj psihološki teret jer on će sigurno biti ogroman iako je razlika u kvaliteti dviju momčadi evidentna.
  • Damian Kadzior
    Bravo kondore, svima nama totalno šokantno pozitivno iznenađenje
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni se učinilo da je taj Leko pametan dečko, vidim zajebo sam se.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Sad mi kolega Nikoništ s foruma kaže da su i domaći imali katastrofalan tretman. Da su prodavane karte za mjesta gdje su godišnjaci, veli da je sigurno 50 ljudi otišlo sa stadiona gledati tekmu u kafić jer im nisu omogućili da sjede na svojim mjestima sa godišnjim kartama.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ovo sam sad ostavio na stranici kluba.

    Igor Kalabek


    Nadam se da čitate ove komentare ovdje, a ovo što ću sada napisati ćete dobiti i putem maila i putem pošte. Dakle, ja sam Igor Kalabek iz Bjelovara, dugogodišnji član kluba, godišnji pretplatnik na zapadnoj tribini, navijač Dinama od malih nogu. Tražim od Vas u klubu da se očitujete o nekorektnom postupanju s dinamovim navijačima u Koprivnici. Prva stvar, zašto mi već godinama plaćamo ulaz 50 kn, kad je za domaće za tu istu tribinu karta 30 i 20 kn? Druga stvar. Tretman dinamovog navijača u Kc je nehuman. Pretres kao u najgorim krimi serijama, izuvanje, svlačenje prilikom ulaska na stadion i svakog odlaska na wc. Ne govorim ovdje o Boysima, već o nama običnim navijačima koje smjeste na tribinu iznad ultrasa. Mi smo jučer vodili djecu, ta djeca su izbezumljena nakon ovog jučer i ne žele više čuti za nogomet i nogometne stadione. Isti tretman imaju i žene i djevojke. Mene je sram ove države, njene policije, a prije svega nezainteresiranosti kluba da zaštiti svoje navijače. Molim Vas ozbiljan odgovor na ovo što sam napisao, a sve ćete dobiti i pismeno mailom i poštom. Hvala lijepa.
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Oni uredno naplaćuju ulaz našim navijačima 50 kn, a domaćima 30 i 20. I nitko se već godinama na to ne buni. Stvarno da popizdiš.
  • HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica
    Slabo prvo, jako slabo. Ali ljudi moji, mi smo toliko moćni. To se vidjelo, u jednom trenutku smo jednostavno dodali gas i gol je pao u roku par minuta.

    Pretres u Koprivnici katastrofa. Nakon wca ponovo novi pretres.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Bojim se i u Kc danas neće biti više od 1.500
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ma ključan je kadar. Ako imaš 25 igrača i na sve njih računaš i daješ im priliku, nemaš problema. A to Nenad radi. Uz to ima igru i rezultat. Malo me strah i priznati, ali od ovog bolje ne može.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Prilično sigurno