• 1.HNL 2018./2019.
    Bitno je da liga ima 10 klubova i da imaš nekih 16-17 zainteresiranih. Zadri, Šibenici, Interi, Gorice, Istre, Varaždini, Sesvete sutra će se rotirati.
  • Stadion Maksimir
    Znate što ima jedna pjesma od Nene, Irgendwo, irgendwie, irgendwann. Samo da je novi i naš.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Mislim da bi ovi prvu sezonu imali iznad 2, možda čak i 3 tisuće.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Izvlačenje za četvrtfinale kupa je u toku. Protivnika saznajemo za kojih sat vremena. Ja bi tovare da ih obrišemo ko šmrkalj.
  • Lista Strijelaca & Asistenata - 2018./2019.
    Da. Sad gledam ja, na TMu su upisali Izetu asist.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Bilo bi super da se u jednoj sezoni riješimo Rudeša i Intera. Iduće godine ne bi imali momčad sa prosjekom ispod tisuće.
  • Lista Strijelaca & Asistenata - 2018./2019.
    Jel ovo nitko nije Olmu asistirao za drugi gol, istina Bog ništa se ne vidi?
  • 1.HNL 2018./2019.
    Komunjare su to sve sjebale. Mogli smo danas imati 2-3 ozbiljna zg kluba sa navijačima.
  • Stadion Maksimir
    Na sadašnjem Maksimiru možeš komotno napravit jedan stadion od 12-15 tisuća unutar postojećih tribina.
  • 1.HNL 2018./2019.
    U manjim sredinama je to normalno, ne znam kako je u Zagrebu. Kad je Dinamo došao u moje Ždralove, ja sam navijao za nogomet tj. i jedne i druge.
  • Stadion Maksimir
    Po meni treba napraviti prvo jedan stadiončić od 8-10 tisuća (Sesvete ?) gdje bi Dinamo mogao igrati godinu-dvije dok se ne riješi barem jedna tribina ili dvije. Slažem se sa ovom postupnom gradnjom. Pitanje je jedino koliko bi to sve koštalo, mislim da je greenfield ipak jeftiniji ili ta varijanta na Sveticama.
  • 1.HNL 2018./2019.
    Ma tovari napune to sa studentima, a Boysima je to kak ti bezvezno gostovanje, pogotovo ekipama sa strane.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Svetina je lijeni, nespososbni, aljkavi mamićevac
  • 1.HNL 2018./2019.
    Bit će zanimljivo vidjeti posjetu u nedjelju kad mi dolazimo. Ulaz je 60 i 40 kn
  • 1.HNL 2018./2019.
    Ja bio na Loksi bilo je sigurno 700 ljudi, ali bio je besplatan upad