Bitno je da liga ima 10 klubova i da imaš nekih 16-17 zainteresiranih. Zadri, Šibenici, Interi, Gorice, Istre, Varaždini, Sesvete sutra će se rotirati.
Po meni treba napraviti prvo jedan stadiončić od 8-10 tisuća (Sesvete ?) gdje bi Dinamo mogao igrati godinu-dvije dok se ne riješi barem jedna tribina ili dvije. Slažem se sa ovom postupnom gradnjom. Pitanje je jedino koliko bi to sve koštalo, mislim da je greenfield ipak jeftiniji ili ta varijanta na Sveticama.