ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • EL - 04. Kolo - Dinamo Zagreb vs Spartak Trnava - 08.11.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Sa zapada se po meni to čak i dobro vidjelo. Moram priznati koliko sreća toliko mi je osjećaj olakšanja možda još i veći. Ono što me veseli iz utakmice u utakmicu je osjećaj da momčad konstantno napreduje i razvija se, tako da vjerujem kako ova ekipa i trener imaju još mnogo toga za reći na nogometnom terenu.
  • EL - 04. Kolo - Dinamo Zagreb vs Spartak Trnava - 08.11.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Kaj reći. Idemo dalje, samo Dinamo. Srušili smo polustoljetni mit, sad nam je samo nebo granica.
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo


    Ova je namijenjena svim Spartakovcima večeras
  • EL - 04. Kolo - Dinamo Zagreb vs Spartak Trnava - 08.11.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Dobro je, radni dan završio. Plan i program je ispunjen. Sad doma na ručak pa lagano plovim
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Eto više znamo kako se žene zovu nego forumaši :rofl:
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Evo se i u Bjelovaru razvedrilo. Nebo se plavi
  • HNL - 14.Kolo - NK Lokomotiva vs Dinamo Zagreb - 11.11.2018. - 17:30h - Stadion Kranjceviceva
    Ali imaš godišnju za Lokose pa buš sumnjiv :razz:
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Fala, vidim nekad je, nekad nije, Sunce mu ljubim
  • HNL - 14.Kolo - NK Lokomotiva vs Dinamo Zagreb - 11.11.2018. - 17:30h - Stadion Kranjceviceva
    Ne koliko ja znam. Ali godišnja za Lokose je 100 kn. A dnevne za nas 60kn na zapadu. :cool:
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Imam pitanjce, zašto se neki smileyeji pojavljuju normalno, a drugi ne tj. napiše tekst ne stavi facu?
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    To se i Marcio Amoroso uplašio. :wink:
  • EL - 04. Kolo - Dinamo Zagreb vs Spartak Trnava - 08.11.2018. - 21:00h - Stadion Maksimir
    Hladan sam ko špricer zasad.:cool:
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Ivanu ćemo čuvat kao kap rose na dlanu.
  • Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje
    Lijep pozdrav Ivana, meni je prije svega drago da imamo i pripadnicu ljepšeg spola na ovom forumu. Valjda će Vas biti više s vremenom.
  • Petar Stojanović
    Dečki, zaplješćite sutra našem Perici koji će ubilježiti svoj jubilarni 100ti nastup za "plave" .
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo