ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    E ali pitanje je i što je iza kratice :wink:
    Dedin stav znate. Nk Građanski Dinamo
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Papa, vrlo dobro znaš da ga nije bilo nikad, ni tad, ni kod Croatie, ni kod HG, ni kod Dinama. Jedino što je bilo izabrano slobodnom voljom članova i osnivača kluba je bio 1. HGŠK
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Ja se nadam da ćeš to ipak prepustiti referendumu članova kao i pitanje pravnog ustroja. Ako naša borba ikad dovede do toga. To je moj stav.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Dobro, ovo je više akademska rasprava. Ja isto nisam nikad primjetio da netko izgovara ove kratice, pogotovo ne Englezi.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Zašto,baš dobro zvuči Đi-en-kej.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Kratice se ne prevode, jer bi mi onda zvali ove gore Jedinstvo iz Manchestera. :joke:
  • Iyayi Atiemwen
    Čuo sam od frenda koji radi u Gorici da ima 27 godina, da se Atiemwen izlajao negdje. Sad koliko je to istina ne znam, ali zanimljivo. — markoli

    Nikad ne znaš s tim južnjacima, preplanulog su tena pa zavara to. Nije strašno ni 27, bitno da nije 37 :cool:
  • Iyayi Atiemwen
    Meni se čini da mi ovakav tip igrača baš trebamo i nemamo takvog na lageru, ali to sam govorio i prije par mjeseci kod njegove procjene, tako da mi nikakva posudba nema smisla. Prije su za posudbu Menalo ili Šitum, iako ja Iyayija više vidim na poziciji polušpice.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Nema ničega, a mi smo prosuli dva u jednoj godini, Osijek prodao svog najboljeg, čak i Rijeka. Što vi mislite da HNL na nekoj poziciji stvara 3 reprezentativca godišnje. Možda iza ovog Bradarića ne bude poštenog HNL lijevog beka 3-4 godine.
  • Transferi - rasprave
    A gle, i bez muljaže moraš potpisat 20 takvih da pogodiš jednog Gojaka, Dudua ili Olma.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ma on je u 3 poteza napravio čuda, ne mora ga se ni vidjet ostali dio.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Bitno je kvalitativno pomicati se na višu razinu. Andrić i Atemwien u odnosu na Budimira i Menala to jesu.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Daleko je još kraj roka za transfere.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Dojčinović je već u juniorima samo da vas podsjetim.
  • Stadion Maksimir
    Hoćemo novi stadion. Operite na njemu novce.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo