Papa, vrlo dobro znaš da ga nije bilo nikad, ni tad, ni kod Croatie, ni kod HG, ni kod Dinama. Jedino što je bilo izabrano slobodnom voljom članova i osnivača kluba je bio 1. HGŠK
Meni se čini da mi ovakav tip igrača baš trebamo i nemamo takvog na lageru, ali to sam govorio i prije par mjeseci kod njegove procjene, tako da mi nikakva posudba nema smisla. Prije su za posudbu Menalo ili Šitum, iako ja Iyayija više vidim na poziciji polušpice.
Nema ničega, a mi smo prosuli dva u jednoj godini, Osijek prodao svog najboljeg, čak i Rijeka. Što vi mislite da HNL na nekoj poziciji stvara 3 reprezentativca godišnje. Možda iza ovog Bradarića ne bude poštenog HNL lijevog beka 3-4 godine.