ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    Mogao bi u Rijeku ili orjunašima
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Ma ja mislim da ima još
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Tvoja teza ide u prilog baš tom Zg mentalitetu. Ak bute dobri bumo došli. Znači Dinamo ako hoće publiku mora postati vrhunska momčad, još za pola klase jača od ovoga (rang Šahtara), što će biti izuzetno teško za postići pogotovo s obzirom na okruženje HNL-a.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Dok nas ima, ima i nade. Eto moja očekivanja za Plzen se isto na neki način ispunjavaju. Ima još barem 4-5 tisuća ulaznica. Dakle, mi se borimo prodati 30.000 ulaznica za najveću utakmicu zadnjih 20 godina. Eto, to je pokazatelj gdje smo. Da se ovakva tekma dogodila bilo kad osim zadnjih 10 godina, potražnja bi bila vjerojatno preko 60-70.000
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Težak je to proces. Izgubili smo sve tribine, Boysi su od povratka imali najjaču brojku možda 2.500. I to za derbi kad su se svi mobilizirali.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Deda je bio na svim tekmama, domaćim naravno. Po meni ti je to nekakav fix od 1.000 ljudi svaku, plus 3-4 tisuće koji se vrte na malima (svaku drugu ili treću dođu). To ti je oko 5.000. Ti uglavnom dođu i na Rijeku i Osijek +- par stotina. I onda imaš one koji dolaze samo na orjunaše i europske.

    Dakle, možda nekakvih 5.000 ljudi se u principu vrti na Dinamovim tekmama. Premalo, premalo.
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Intteresantno jučer smo na jednoj grupi raspravljali otkud ta razlika u informacijama. Na GNK stranici kaže 2581
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Boga mi dečki su mene danas žestoko zavarali, nadam se da su isto napravili i Victoriji
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Da to sam mislio :rofl:
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Mislim na brojače tj. kak se zovu minotauri, kentauri
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    To znači da daju svima koji donesu, tj. potrude se. S druge strane nemreš dvije karte poništit. Teoretski možeš, ako te puste van pa ponovo uđeš. :lol:
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Koliko oni daju, 50 kom?
  • HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir
    Sad je 8291, znači neki ljudi kupuju karte za Istru tj. njih 160
    Ako nas se danas skupi 3.000 to će biti napredak.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Imamo srećom širok kadar.
  • Dinamo II (2014.-2022.)
    2-2 danas s Aluminijem
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo