HNL - 20. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra Pula - 09.02.2019. - 17.30h - Stadion Maksimir Deda je bio na svim tekmama, domaćim naravno. Po meni ti je to nekakav fix od 1.000 ljudi svaku, plus 3-4 tisuće koji se vrte na malima (svaku drugu ili treću dođu). To ti je oko 5.000. Ti uglavnom dođu i na Rijeku i Osijek +- par stotina. I onda imaš one koji dolaze samo na orjunaše i europske.
Dakle, možda nekakvih 5.000 ljudi se u principu vrti na Dinamovim tekmama. Premalo, premalo.