Dinamo je ispao iz hrvatskog kupa u četvrtfinalu. Poraženi smo u Bjelovaru 1-1, na penale 5-4. Nastupila je neka kombinacija 2 i 3 momčadi juniora i nije se baš iskazala. Za nas je pogodak postigao Svržnjak, a za domaćine Pranjić.
Ma ja sam uvjeren da će se nešto raditi jer pritisak se očigledno povećava. Da li će to biti nama po volji to je drugi par cokula. Vremenski u Blatu se ne može sigurno početi raditi još 2-3 godine.