Stadion Maksimir Svi smo mi emocionalno vezani za Maksimir, do vraga cijeli život idem na tu betonjaru. Ali kao što čovjek nekad treba prodati stan, kuću, promijeniti mjesto prebivališta, tako i ideja o stadionu na drugoj lokaciji ne smije biti a priori odbijana. Ja mislim da je bitnije za Dinamo imati svoj stadion makar u Čučerju, nego vječno biti vezan uz nekretninu koja nije tvoja tj. o kojoj ne možeš odlučivati svojom voljom. Naravno, ovo povlači prvo funkcioniranje kluba na principu čistih računa, da li kao udruga kojoj upravu biraju članovi ili kao dd tj. privatno vlasništvo. Dok se jedno od ovog dvoje ne dogodi rješenje pitanja Dinamovog stadiona neće biti na vidiku.