Transferi - rasprave A čuj ljudi komuniciraju. KTC mu veli, gle plaća ti je ista, liga puno lakša, ne moraš se ubijat, nemaš godišnje 25 utakmica za polomit se nego možda 12-13. Klub je ozbiljan, plaće ne kasne, klima ugodna, žene zgodne, hrana bolja nego naša. Štaš više?