• Transferi - rasprave
    Jako je dobar rezon tog potpisivanja iskusnih ljudi bez ugovora. Njima su možda zeru pretanki, a nama su upgrade i velika škola za našu mladost od koje živimo. Nećemo mi ni na Pintu, ni KTC, ni Dilaveru zaraditi ni kune od transfera, ali su nam ti igrači donijeli nemjerljivu korist.
  • Transferi - rasprave
    A čuj ljudi komuniciraju. KTC mu veli, gle plaća ti je ista, liga puno lakša, ne moraš se ubijat, nemaš godišnje 25 utakmica za polomit se nego možda 12-13. Klub je ozbiljan, plaće ne kasne, klima ugodna, žene zgodne, hrana bolja nego naša. Štaš više?
  • Transferi - rasprave
    Ovo što sam ja vidio na brzinu na TM nije loše. Poprilično standardan u Toulouseu. Ne kužim zašto mu nije produžen ugovor pogotovo što mu je vrijednost trenutno najveća u karijeri - 2,75 milja
  • Transferi - rasprave
    Vlak je oduvijek takav bez brige
  • Dinamo II (2014.-2022.)
    2. HNL
    24. kolo
    Međimurje - Dinamo II 1-1
    Strijelac: Bagarić 66'

    Sastav: Horkaš-Barišić(Radonja 86')-Čuić-Gogić-Mikulić(Franjić 54')-Carracedo-Ćuže-Fintić(Krizmanić 56')-Bagarić-Dojčinović-Šipoš
  • Transferi - rasprave
    Kapaciteti se prepoznaju to je jasno. Stojko vrijedi 2-3 milijončeka na tržištu i vjerojatno nikad neće prijeći 5.
  • Transferi - rasprave
    Zenit je 27-29 ja bih rekao.
  • ŠDD ili udruga građana?
    Sve bi sebi joj joj
  • ŠDD ili udruga građana?
    Pa ja bi im dao za 3%. :wink:
  • Transferi - rasprave
    Po meni i Stojko i Pinto. Perzijanac posudba.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Zona je zakon, nema se tu što pričati. A tek smo počeli.
  • ŠDD ili udruga građana?
    I uzeo je, samo ne znamo kolika je kamata na Kajmanskom otočju.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Moramo pozvati još i taj ostatak sa sneta, samo da ih identificiram.
  • ŠDD ili udruga građana?

    Je. U pravu si, moj lapsus. Pomiješao sam udrugu i dd.