Forum
Blog
Members
Kontakt
Comments
Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
↪
njurci10
Lik svršava na HRT-u na zastave Armije BiH pod kojim su ubijani pripadnici njegovog naroda, pa to je neviđeno.
Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
↪
Time
Lik nije normalan, ogavno
1.HNL 2026./2027.
Po meni cak neozbiljno, dosta nasih klubova ima prestarih igraca od kojih ni rezultata, ni perspektive, ni para
Slaven Belupo, Gorica, Lokomotiva i slicni moraju bit razvojni klubovi, a ne staracki domovi
Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
Treba ubacit Promise Davida i Alphonsa Daviesa i okrecu to braca kanadska.
1.HNL 2026./2027.
Pa po meni - Caic i Cvetko su dobri igraci za Slaven, mladost imaju, sad jos 2-3 stara lisca i bice to ok
Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
↪
Miro Vugrinec
Slažem se, dobar igrač
1.HNL 2026./2027.
↪
SAS1987
Ne, samo ce biti umorniji jer krecu iz prvog EL
1.HNL 2026./2027.
A realno dobar rizik.. znamo svi da ce ispast u prvom pretkolu EL, al ako slucajno i dodju do treceg Konferencijske, taman uracunato u cijenu + 10ak% vise
Za playoff i skupine bi trebali opet sici vanzemaljci
:lol:
1.HNL 2026./2027.
luda glavurda sposobna napraviti Hirošimu u svlacionic
—
Jurki
Slucajno ga poznajem i njegove prijatelje..
malo svojeglav, al lik je teski introvert, probleme napravi samo sebi
Transferi - rasprave
Dobar
:ok:
Transferi - rasprave
↪
Ivdzo11
Nasao sam na Cometu, greska je na Germanijaku... oni gledali dok je imao stipendijski:
"GNK DINAMO", ZAGREB i igrač Cvetko Ivan
zaključili stipendijski ugovor do 19.06.2026.
A potpisao par mjeseci poslije profesionalni
:strong:
"GNK DINAMO", ZAGREB i igrač Cvetko Ivan
zaključili ugovor o profesionalnom igranju do
19.06.2027
Transferi - rasprave
Germanijak pise da istekao Cvetku ugovor?
Na Transfermarktu stoji do 2027
Hrvatska nogometna reprezentacija
Ja sam uvjeren da ovako igramo protiv Engleza, a ostale dvije s četiri.
Livaković
Gvardiol Vušković Šutalo
Perišić Sučić Modrić Stanišić
Kramarić Baturina
Budimir
Bivši Igrači & Treneri
A i donio duplo vise para, nego sto se dobije za osvojenu titulu u prvenstvu i kupu zajedno (sto je vrlo tuzno)
:razz:
Transferi - rasprave
Ocekujem da ce Beljo, Stojkovic i Dominguez svi narasti znacajno +5, Bakrar +1, Vidovic +1, Sunta +750k, Zebic +500k
Ostali manje vise ostati na istom
Home
»
Dudu
More Comments
Dudu
Start Following
Send a Message
About
Comments
Discussions
Uploads
Facebook - Instagram - YouTube
Pravila & Uvjeti Korištenja
Useful hints and tips
Sign In
Created with PlushForums
© 2026 ZonaDinamo