1.HNL | 2021. - 2022. U Šibeniku izgleda i dalje nisu isplaćene plaće... šteta baš mi ih je žao realno.
Al najjače mi je kad ih ljudi brane, kao nema baš profita u HNL-u od tv-prava itd. Pa ko da nisu to mogli provjerit prije nego što su uložili u klub...